Zwiastun i data premiery serialu „Miłość, śmierć i roboty”. Wracają starzy bohaterowie!

19.04.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiastun i data premiery serialu „Miłość, śmierć i roboty”. Wracają starzy bohaterowie!
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Serial animowany „Miłość, śmierć i roboty” możemy obejrzeć na platformie Netflix. Dotychczas widzowie mogli zobaczyć dwa sezony, ale wkrótce dostaniemy kolejną porcję świetnej rozrywki. Netflix wypuścił nietypowy i bardzo ciekawy zwiastun. Zobaczyliśmy na nim bohaterów znanych z pierwszego sezonu. Kiedy animacja trafi do bazy seriali Netflix?

Miłość, śmierć i roboty – 3 sezon

Bardzo ciekawy serial animowany porusza różne zagadnienia. Zróżnicowane są także formy – nie ma jednego stylu animacji przyjętego dla wszystkich odcinków. Zobaczymy tu więc zarówno sceny bardzo dynamiczne i pełne przemocy, jak i te nostalgiczne, wręcz wzruszające.

Miłość, śmierć i roboty sezon 3 nadciąga

Fani serialu z pewnością pamiętają odcinek „Trzy roboty” – drugi odcinek pierwszego sezonu „Miłość, śmierć i roboty”. Bez wątpienia wielu widzów wzruszyło się oglądając kolejne sceny, a epizod był jednym z najlepiej ocenianych w całej serii.

Na zwiastunie trzeciego sezonu animacji możemy odnaleźć bohaterów znanych z epizodu Trzy roboty.

W pierwszym sezonie sympatyczne roboty przemierzały Ziemię po zagładzie. W otoczeniu post-apokaliptycznego świata rozważały, dlaczego ludzie do tego doprowadzili. Być może jeden z odcinków nowej serii nawiąże do tych scen, gdyż wiadomo już, że pojawią się w nowym sezonie. Sami twórcy przyznają, że praca przy odcinku dała im sporo radości. „Trzy roboty” były bowiem odcinkiem zarówno bardzo popularnym, zmuszającym do refleksji, jak i zabawnym.

Miłość, śmierć i roboty

Data premiery i zwiastun

Netflix wypuścił oficjalny zwiastun. Bez dwóch zdań robi ogromne wrażenie. Twórcy najwyraźniej przyłożyli się do pracy, a efekt trzyma bardzo wysoki poziom znany z dotychczasowych odcinków.

Miłość, śmierć i roboty” są animacją przeznaczoną dla dorosłych. Twórcami są Tim Miller i David Fletcher. W kolejnych odcinkach widzowie zobaczą zarówno okrutne i zaskakujące sceny, straszne istoty i sforą dawkę czarnego humoru. Sam Netflix określa gatunek serialu jako „horror telewizyjny„. Pierwszy sezon pojawił się na platformie w 2019 roku.

Kiedy nastąpi premiera trzeciego sezonu Miłość, śmierć i roboty? Netflix zapowiedział ją na 20 maja 2022.

Może zainteresują Cię także inne artykuły

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.