A Town Called Malice – SkyShowtime prezentuje gangsterskie porachunki w rytmie lat 80

24.04.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
A Town Called Malice – SkyShowtime prezentuje gangsterskie porachunki w rytmie lat 80
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

A Town Called Malice – nowy thriller kryminalny serwisu SkyShowtime doczekał się oficjalnej daty premiery. Serial ukazuje perypetie członków rodziny gangsterskiej z lat 80. Co o nim wiadomo? 

A Town Called Malice – SkyShowtime zapowiada nowy serial kryminalny

“A Town Called Malice” to nowy serial gangsterski spod szyldu SkyShowtime, który za niespełna miesiąc doczeka się swojej premiery na łamach serwisu. Liczący 8 odcinków tytuł z Jackiem Rowanem i Tahirah Sharif w rolach głównych promowany jest jako pełna zwrotów akcji opowieść o rodzinie Lordów, w której mafijne porachunki uskuteczniane są na tle malowniczej, wakacyjnej scenerii Costa del Sol z początków lat 80. 

Swoją przygodę z przestępczym półświatkiem Lordowie rozpoczęli w południowym Londynie, skąd też pochodzą. Hiszpania miała być dla nich azylem, do którego udali się z chwilą, gdy sprawa głośnego morderstwa została wzięta pod lupę przez miejscową policję. Z czasem okazało się, że daje też możliwość łatwego zarobku. 

Plany odzyskania w ten sposób dawnej świetności nie są jednak w smak najmłodszemu synowi, Gene’owi (Rowan) oraz jego narzeczonej, Cindy (Sharif), którzy zbiegli do Hiszpanii wcześniej niż pozostali członkowie familii. 

A Town Called Malice – obsada i twórcy 

W obsadzie “A Town Called Malice” znaleźli się m.in.: 

  • Jason Flemyng (“Save Me”, “Stock and Two Smoking Barrels”) jako Albert Lord, 
  • Jack Rowan (“Born to Kill”) jako Gene Lord, 
  • Tahirah Sharif (“The Haunting of Bly Manor”) jako Cindy Carter
  • Martha Plimpton (“Mass”, „The Good Wife”) jako Mint Ma.

Głównym autorem scenariusza do serialu jest Nick Love (“Bulletproof”, “The Sweeney”), a głównym reżyserem – Jamie Donoughue (“Upadek królestwa”, “Księga czarownic”). Produkcja jest zaś efektem współpracy wytwórni Vertigo Films, Rogue State i Sky Studios.

A Town Called Malice - kadr

Kiedy premiera?

“A Town Called Malice” w SkyShowtime zadebiutuje już 12 maja, kiedy to w serwisie zagoszczą pierwsze trzy z ośmiu odcinków serialu. Pozostałe dołączać będą do nich w cotygodniowych odstępach czasu. 

Źródło: SkyShowtime

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.