Zapowiedzi Disney+ na 2023 rok – Marvel i Star Wars z licznymi nowościami

30.12.2022 |
| Clock Przeczytasz w 1 Minuta
Zapowiedzi Disney+ na 2023 rok – Marvel i Star Wars z licznymi nowościami
Przeczytasz w 1 Minuta
Zwiększ rozmiar tekstu

Dla jednych koniec roku oznacza czas podsumowań, inni dostrzegają w nim szansę na nowy początek. Do tych ostatnich z całą pewnością zalicza się serwis Disney+, który już teraz zapowiada swoje plany na nadchodzący 2023 rok. Poznajcie zupełnie nowe i powracające tytuły od tej platformy VOD. Fanów Star Wars i Marvela czeka naprawdę dobry czas.

Zapowiedzi Disney+ na 2023 rok! Wśród nich nowości od Star Wars i Marvela

Disney+ zadebiutował w Polsce w czerwcu tego roku. Po długim okresie oczekiwania przyszła więc pora na pierwsze doświadczenia z nowym serwisem VOD. Ten znalazł u nas grono wiernych fanów, do których w znacznej mierze zaliczają się miłośnicy produkcji z dwóch kinematograficznych uniwersów: Star Wars i MCU. Spoglądając na zapowiedzi Disney+ na 2023 rok, nie ma wątpliwości co do tego, z myślą o kim powstawały kolejne tytuły zasilające bibliotekę serwisu. Nie zapomniano jednak również o fanach Disneya i Pixara. Rzućcie okiem na poniższą listę. 

Zapowiedzi Disney+ na 2023 rok – lista nowości 

Krótki, trwający pół minuty spot udostępniony przez Disney+ zawiera ekspresową prezentację nowości, których premiery doczekamy się w przyszłym roku. Wśród nich znalazły się kontynuacje hitów, takich jakThe Mandalorian z uniwersum Star Wars oraz “Loki” i “What If…?” Marvela.

Na swój debiut czekają zaś “Ahsoka” Star Wars oraz kolejne propozycje Marvela: “Secret Invasion”, “Ironheart”, “Echo”, “Agatha: Coven of Chaos” oraz “X-Men ’97”.

Zapowiedzi Disney+ na 2023 rok wzbogacą również zupełnie nowe propozycje spoza wspomnianych uniwersów: oparty na komiksie Gene Luen Yanga pod tym samym tytułem “American Born Chinese”, przygodówka fantasy w konwencji live-action w reżyserii Davida Lowery’ego pt. “Piotruś Pan i Wendy” oraz “Win or Lose” od Pixara.

Macie już swojego faworyta? 

Źródło: Disney+, materiały prasowe

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.