“The Morning Show 4”, czyli AI, dezinformacja, wojna i nowe gwiazdy w obsadzie

07.06.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
“The Morning Show 4”, czyli AI, dezinformacja,  wojna i nowe gwiazdy w obsadzie
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Trwają prace nad “The Morning Show 4” Apple TV+. Twórcy biorą na warsztat m.in. temat sztucznej inteligencji. Zaangażowali też w projekt zdobywczynię Oscara, Marion Cotillard.

The Morning Show 4 opowie o sztucznej inteligencji

“The Morning Show” to jeden z najpopularniejszych seriali oryginalnych Apple TV+ z Jennifer Aniston i Reese Witherspoon w rolach głównych. Tytuł nierzadko nawiązuje do bieżących wydarzeń na świecie i nie inaczej jest tym razem. Jak zdradza bowiem jego showrunnerka, Charlotte Stoudt, na tapet trafią tematy sztucznej inteligencji, dezinformacji oraz konfliktów zbrojnych: 

Wkraczamy w świat deepfake’ów i sztucznej inteligencji oraz dezinformacji we mgle wojny, którą obserwujemy teraz na Bliskim Wschodzie i tak dalej. Sprawdzamy, komu można zaufać. Czy możesz ufać temu, co widzisz? Czy możesz sobie zaufać? Czy możesz ufać swojemu serwisowi informacyjnemu?

A na tym nie koniec nowości w nadchodzącym sezonie.

The Morning Show 4: Marion Cotillard dołącza do obsady 

Do gwiazdorskiej obsady serialu dołącza bowiem zdobywczyni Oscara za rolę w “Niczego nie żałuję – Edith Piaf”, Marion Cotillard. Aktorkę możecie również kojarzyć z występów w produkcjach, takich jak: “Ekstrapolacje”, “Incepcja” czy “Mroczny Rycerz Powstaje”. Tym razem da się poznać jako Celine Dumont – doświadczona operatorka ze słynnej europejskiej rodziny.

Oprócz niej na ekranie pojawią się związani z serią: Reese Witherspoon, Jennifer Aniston, Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Greta Lee, Jon Hamm i Nicole Beharie.

Kiedy premiera w Apple TV+?

“The Morning Show 4” nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Biorąc jednak pod uwagę dotychczasową częstotliwość publikacji kolejnych sezonów, najprawdopodobniej możemy wypatrywać go u schyłku lata lub jesienią 2025 roku. 

Źródło: Deadline, 9to5mac.com

Apple TV+ możesz wypróbować za darmo przy kupnie nowego iPhone

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.