Search icon

Pierwsza zapowiedź The Last of Us 2 już dostępna. Plakat zdradza sporo szczegółów

21.03.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Pierwsza zapowiedź The Last of Us 2 już dostępna. Plakat zdradza sporo szczegółów
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Pierwszy sezon “The Last of Us” dobiegł końca, a w oczekiwaniu na kolejny twórcy nieustannie stopniują napięcie. Podczas gdy na platformę zmierza making of dotychczasowej odsłony serii, w sieci możecie już znaleźć zapowiedź “The Last of Us 2”, będącą jednocześnie zapowiedzią zupełnie nowej, kluczowej dla uniwersum bohaterki. Tę przedstawił światu stojący za tytułem Neil Druckmann. 

Zapowiedź The Last of Us 2 – nowy plakat

Podążając za słowami twórców, w drodze na platformę są co najmniej dwa nowe sezony “The Last of Us”. Pedro Pascal i Bella Ramsey spodziewają się powrotu na plan nawet jeszcze w tym roku, co oznacza, że “The Last of Us sezon 2” z dużą dozą prawdopodobieństwa zagości na małych ekranach w połowie 2025 roku. Sporo czekania, prawda?

Ze zniecierpliwienia fanów doskonale zdaje sobie sprawę Neil Druckmann, który postanowił osłodzić im ten czas z pomocą najnowszego materiału promocyjnego. Udostępniona przez niego zapowiedź “The Last of Us 2” wprowadza do serialowego świata zupełnie nową bohaterkę, którą niektórzy z pewnością kojarzą z “The Last of Us Part II” – gry, będącej punktem wyjścia dla dwóch kolejnych odsłon serialu. 

To Abby Anderson, która z perspektywy naszych głównych bohaterów znajdzie się po ciemnej stronie mocy. Nie chcemy zdradzać zbyt wiele szczegółów dotyczących fabuły, ale fani gry doskonale wiedzą czego się spodziewać.

Nie ma dziś TLoU na HBO. Ale sezon 2. jest już w drodze! Wytrwajcie i przeżyjcie!

– głosi Druckmann, odsłaniając przed widzami najnowszy plakat “The Last of Us 2”. Prezentuje się on następująco:

Motywem przewodnim kontynuacji The Last of Us jest zemsta i plakat dobrze oddaje klimat tej opowieści. Przypatrując się uważnie można dostrzec nie tylko broń w zaciśniętej ręce bohaterki (chociaż można było spodziewać się innego przedmiotu) oraz płomienie układające się w głowę wilka. Symbolizuje on jedną z militarnych frakcji odgrywających kluczową rolę w drugiej części gry.

Odcinek specjalny The Last of Us

W oczekiwaniu na premierę warto obserwować zaś wszelkie nowinki ze świata “TLoU”, serwowane przez twórców. Wśród najnowszych z nich znajdziecie wspomniany na wstępie making of – odcinek specjalny “The Last of Us”, który zagości w serwisie HBO Max 27 marca o 18:00. Jeżeli zakulisowe smaczki z procesu produkcyjnego to coś, co Was interesuje, zdecydowanie nie możecie tego przegapić: 

Źródło: twitter.com/Neil_Druckmann, twitter.com/hbomaxpolska

nano google news

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.