Zapowiedzi kinowych filmów i nowych seriali oryginalnych SkyShowtime na 2023 rok

23.05.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Zapowiedzi kinowych filmów i nowych seriali oryginalnych SkyShowtime na 2023 rok
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Zapowiedź nowych seriali oryginalnych SkyShowtime ujrzała światło dzienne Na liście 9 nowości znajdują się m.in. polska “Warszawianka” oraz czesko-słowacki serial komediowy “The Winner”. Czego jeszcze możemy spodziewać się w najbliższym czasie? 

Zapowiedź nowych seriali oryginalnych SkyShowtime na 2023 rok

Obecny na tegorocznym Festiwalu w Cannes Prezes SkyShowtime – Monty Sarhan – zapowiedział nowe seriale oryginalne, które na przestrzeni najbliższego roku zasilą bibliotekę platformy VOD. Na liście nowości można znaleźć tytuły z każdego regionu, w którym serwis jest aktualnie dostępny:

SkyShowtime to serwis, który powstał z myślą o Europie, dlatego z dumą zapowiadam nasze oryginalne propozycje z lokalnych rynków. Premiera dziesięciu seriali oryginalnych w pierwszym roku działania to imponujące osiągnięcie, jakim nie mogą się pochwalić inne serwisy. Jesteśmy platformą, na której już można znaleźć fantastyczne treści na wyłączność – z Hollywood i Europy – oraz znakomity wybór filmów. Nadal jednak będziemy dążyć do tego, aby cały czas zapewniać naszym klientom doskonałą ofertę w świetnej cenie

– obwieścił Sarhan. 

Zapowiedź nowych seriali oryginalnych SkyShowtime wraz z pełną listą tytułów znajdziecie poniżej.

Zapowiedź nowych seriali oryginalnych SkyShowtime – lista nowości

Listę 9 nowych seriali oryginalnych SkyShowtime otwiera “Warszawianka” z Borysem Szycem, której premierę zapowiedziano na 19 czerwca. Wśród nowości znajdzie się także propozycja naszych czeskich i słowackich sąsiadów – serial komediowy “The Winner” – którego bohaterem jest były premier niewielkiego, europejskiego kraju (Ady Hajdu), mierzący się z patem w życiu zawodowym i osobistym (premiera w 2. połowie roku).

“Poker Face” ukaże perypetie kobiety (Natasha Lyonne) zdolnej do rozpoznawania cudzych kłamstw. “The Curse” z Emmą Stone, Nathanem Fielderem i Bennym Safdiem sportretuje z kolei młode małżeństwo w obliczu kryzysu, u którego źródła leży domniemana klątwa (premiera w 2. połowie roku). 

Fanów produkcji kryminalnych może zainteresować “Special Ops: Lioness” z Zoe Saldañą i Nicole Kidman, którego motywem przewodnim jest próba infiltracji pewnej organizacji terrorystycznej. Ze swoimi kontynuacjami powrócą też Yellowstone” “1923”, “Tulsa King” oraz “Halo”.

Jeżeli stawiacie zaś na premiery kinowe, być może zainteresują Was “Babylon” (premiera 6 lipca), “M3GAN” (premiera 14 sierpnia) lub “She Said” (premiera 23 czerwca).

Źródło: SkyShowtime

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.