“Na noże 3: Wake Up Dead Man” – Netflix ogłasza pierwsze szczegóły. Kiedy premiera?

27.05.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
“Na noże 3: Wake Up Dead Man” – Netflix ogłasza pierwsze szczegóły. Kiedy premiera?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Netflix ogłosił oficjalny tytuł trzeciej odsłony popularnej serii kryminalnej – “Na noże: Wake Up Dead Man”. Co już wiadomo na temat filmu? Kiedy premiera w serwisie? 

Na noże 3: Netflix zapowiada Wake Up Dead Man

Kontynuacja „Na noże” z 2019 roku oraz „Glass Onion” z 2022 roku zmierza na małe ekrany. Netflix przedstawił tytuł trzeciej odsłony filmowej serii o poczynaniach słynnego detektywa, Benoita Blanca (w tej roli Daniel Craig) – “Wake Up Dead Man”. 

Dając wiarę nowemu klipowi platformy, produkcja zwieńczająca trylogię Riana Johnsona jeszcze bardziej podkręci tempo względem poprzedników. Gotowi zajrzeć za kulisy najbardziej niebezpiecznej z dotychczasowych spraw?

Podążając za oficjalnym opisem:

[…] Daniel Craig powraca jako elegancki detektyw z Południa w filmie »Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery«, nowej odsłonie serii kryminałów napisanej i wyreżyserowanej przez Riana Johnsona. Blanc będzie rozwiązywał zupełnie nową zagadkę morderstwa w nieujawnionej jeszcze scenerii, w otoczeniu nowej, barwnej obsady podejrzanych. 

Przypomnijmy, że film rozwija dorobek dwóch poprzednich części: “Na noże” i “Na noże: Glass Onion”, które zdołały zaskarbić sobie uznanie widowni. Pierwsza z nich debiutowała na wielkich ekranach, podczas gdy druga powstawała już pod szyldem Netflixa, który na nabycie praw do dwóch ostatnich tytułów z serii wyłożył imponujące 450 mln dolarów.

Na noże 3 – obsada i twórcy 

“Na noże 3” to film, za którym niezmiennie stoi twórca serii, Rian Johnson. Reżyser i scenarzysta nie kryje, że prace nad produkcją przynoszą mu wiele satysfakcji: 

Uwielbiam wszystko w kryminałach, ale jedną z rzeczy, które kocham najbardziej, jest to, jak plastyczny jest ten gatunek. Istnieje całe spektrum tonalne od Carra do Christie, a odkrywanie tego zakresu jest jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy w tworzeniu filmów z Benoitem Blankiem w roli głównej.

Do swojej pierwszoplanowej roli powraca Daniel Craig. Niebawem mamy poznać pełną obsadę tytułu. 

Kiedy premiera na Netflix?

“Na noże 3” trafi na Netflixa w 2025 roku. Wkrótce ruszą zdjęcia do produkcji. 

Źródło: Netflix

Polecane soundbary

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.