Karolak i spółka powrócą w kolejnej części świątecznej komedii. Zapowiedź „Listów do M.5”

12.04.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Karolak i spółka powrócą w kolejnej części świątecznej komedii. Zapowiedź „Listów do M.5”
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Seria „Listy do M.” od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Z tego względu producenci postanowili stworzyć kolejną odsłonę kinowego hitu. Dystrybutor podał już pierwsze szczegóły dotyczące filmu. Znana jest też data premiery Listów do M.

Kino Świat zdradza pierwsze szczegóły

Dystrybutorem polskiej komedii Listy do M. jest Kino Świat. Niespodziewanie poinformował ostatnio o rozpoczęciu prac nad kolejną częścią filmu. Piąta już odsłona jak zwykle zadebiutuje przed Świętami Bożego Narodzenia.

Główną rolę w „Listach do M. 5” otrzyma oczywiście Tomasz Karolak.

Poza bardzo lubianym aktorem, swoje role znów zagrają bohaterowie znani z poprzednich części:

  • Wojciech Malajkat
  • Piotr Adamczyk
  • Agnieszka Dygant
  • Janusz Chabior
listy do m 5
Zdjęcie z planu Listy do M. 5 (fot. Kino Świat)

Dystrybutor zapowiedział też pojawienie się w gronie aktorów kilku nowych twarzy. Należą do nich Maria Dębska, Aleksandra Popławska, Jan Peszek, Marianna Zydek, Bartłomiej Kotschedoff i Mateusz Banasiuk. Możemy wiec mówić o bardzo dobrej obsadzie, na którą składają się rozpoznawalne nazwiska polskiej branży filmowej i serialowej.

Data premiery Listów do M. 5

Według informacji przekazanych przez dystrybutora (Kino Świat) zdjęcia do filmu już się rozpoczęły. Zdaniem wielu osób Listy do M. są już nierozerwalnie związane ze Świętami. Tym razem reżyserem świątecznej komedii staje Łukasz Jaworski. Niektórzy widzowie mogą go kojarzyć z serialu „39 i pół”, w którym także Tomasz Karolak grał główną rolę.

Listy do M. 5 – premiera została zaplanowana na 4 listopada 2022.

Poprzednia część filmowej serii pojawiła się od razu także na platformie VOD player.pl. Ciężko powiedzieć jednak, czy będzie tak też tym razem.

Zobacz także inne artykuły z kategorii Rozrywka

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.