Zabójcze wesele – Adam Sandler i Jennifer Aniston w sequelu “Zabójczego rejsu” na Netflix

09.02.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Zabójcze wesele – Adam Sandler i Jennifer Aniston w sequelu “Zabójczego rejsu” na Netflix
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Adam Sandler i Jennifer Aniston powracają w kontynuacji hitu Netflixa z 2019 roku. Przed Wami  “Zabójcze wesele” – sequel “Zabójczego rejsu”, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Jest oficjalny zwiastun i data premiery.

Zabójcze wesele – Adam Sandler i Jennifer Aniston powracają w kontynuacji hitu Netflixa 

Cztery lata po rozwiązaniu pierwszej zagadki kryminalnej Nick (Adam Sandler) i Audrey (Jennifer Aniston) Spitzowie są pełnoprawnymi detektywami, których prywatna agencja próbuje zaistnieć na rynku. Gdy Nick i Audrey otrzymują zaproszenie na prywatną wyspę, na której ma się odbyć ślub ich przyjaciela, Maharadży (Adeel Akhtar), okazuje się, że pech nadal ich prześladuje — wkrótce po rozpoczęciu imprezy świeżo upieczony małżonek zostaje porwany dla okupu, a podejrzanym jest każdy znamienity gość i członek rodziny, nie wyłączając samej panny młodej. W »Zabójczym weselu« Spitzowie wreszcie dostają szansę, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami w sprawie najwyższej wagi, która kusi obietnicą spełnienia wszystkich marzeń — nie tylko o sukcesie własnej agencji detektywistycznej, ale też o długo wyczekiwanej wycieczce do Paryża

– tymi słowami serwis Netflix zapowiedział swoją nadchodzącą filmową nowość – “Zabójcze wesele”. Jak widać, bohaterowie co rusz wpadają w epicentrum wszelkiego zamieszania. W przypadku pierwszej odsłony serii – “Zabójczego rejsu” – mimo strat w ludziach… świetnie na tym wyszli. 

Tytuł okazał się bowiem prawdziwym hitem, goszcząc na ekranach niemal 31 milionów gospodarstw domowych na całym świecie. Mimo mieszanych opinii krytyków serwis VOD zdecydował wsłuchać się w głos ludu. “Zabójcze wesele” nie tylko znalazło się wśród filmowych zapowiedzi Netflixa na 2023 rok, ale też doczekało się oficjalnego zwiastuna i daty premiery! Trailer filmu poniżej:

Zabójcze wesele – obsada i twórcy 

Podobnie jak poprzednik “Zabójcze wesele” na pierwszym planie umiejscawia Adama Sandlera i Jennifer Aniston. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się także Mark Strong, Mélanie Laurent, Jodie Turner-Smith, Kuhoo Verma, John Kani i Dany Boon.

Scenarzystą tytułu po raz kolejny został James Vanderbilt. Dokonano za to zmian na stołku reżyserskim, na którym zasiadł tym razem Jeremy Garelick (“Polowanie na drużbów”, “The Binge”). 

Zabójcze wesele - obsada
Kadr z filmu „Zabójcze wesele”

Kiedy premiera Zabójczego wesela?

“Zabójcze wesele” na Netflix zagości 31 marca 2023 roku

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.