Żabka Jush – błyskawiczne dostawy zakupów już w 6 miastach w Polsce

23.08.2022 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Żabka Jush – błyskawiczne dostawy zakupów już w 6 miastach w Polsce
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Usługa Żabka Jush polega na dostarczaniu zamówienia ze sklepów sieci Żabka do drzwi klienta. Teraz Żabka Jush jest dostępna w kolejnym mieście – w Poznaniu. Jak zamówić zakupy z Żabki i jakie są dodatkowe koszty?

Żabka Jush już w sześciu miastach w Polsce!

Usługą dostawy zamówień pod drzwi klienta zajmuje się startup utworzony przez Grupę Żabka. Lite e-Commerce właśnie dał możliwość zamawiania towarów z Żabki na terenie Poznania. To już szóste miasto w Polsce, w którym usługa jest dostępna.

Zamówienia z dostawą Żabka Jush możesz składać w aplikacji mobilnej.

Dotychczas z takiej możliwości skorzystali już mieszkańcy Warszawy, Katowic, Krakowa, Gdańska oraz Piaseczna. Poznań jest kolejnym miastem, gdzie funkcjonują dostawy towarów do domu. Póki co nie możemy jednak zamówić Żabki Jush w dowolne miejsce, choć sieć zapewnia o stałym zwiększaniu terenu dostaw. Dziś Poznaniacy mogą natomiast skorzystać z usługi w dzielnicach: Centrum, Stare Miasto, Wilda.

Aby jak najsprawniej realizować zamówienia, w każdym z miast powstały specjalne magazyny – to z nich kurierzy wyruszają do klientów z zamówionymi produktami. Poznań jest natomiast pierwszym miastem, gdzie magazyn doczekał się nowego, bardzo ciekawego wyglądu witryny. Za projekt odpowiedzialna jest poznańska artystka – Kinga Offert.

Nowa witryna w Żabka Jush w Poznaniu

Dostawa z Żabka Jush nawet w 15 minut

Aby zamówić produkty z Żabki z dostawą w 15 minut, trzeba najpierw pobrać aplikację mobilną. Dostępna jest na smartfony pracujące na Androidzie (6.0 i nowszy) oraz iOS (co najmniej w wersji 13). Cały proces zamawiania jest bardzo prosty i składa się z trzech etapów.

  • Pierwszym jest wybór produktów i złożenie zamówienia
  • Następnie wystarczy poczekać na przyjazd kuriera
  • Ostatnim krokiem jest odbiór zamówienia.

Zamówienie może liczyć maksymalnie 25 unikalnych produktów. Limit wagi to 8 kilogramów. Jeśli w skład zamówienia wchodzą produkty przeznaczone dla osób pełnoletnich (papierosy, alkohol), przy odbiorze należy okazać dokument tożsamości.

Zamówienia w aplikacji Żabka Jush można składać przez cały tydzień w godzinach 7:00-23:00. W Warszawie w weekendy (piątek-niedziela) godziny są wydłużone do północy.

Po złożeniu zamówienia wystarczy poczekać na przyjazd dostawcy z naszymi produktami. Nie ma natomiast opcji złożenia zamówienia na konkretną godzinę.

Dostawa zakupów Żabka Jush

Anulowanie zamówienia, reklamacje i pozostałe informacje

Pomyłkę w przypadku zamówienia lub jakieś braki można zgłosić bezpośrednio przez aplikację lub wysyłając wiadomość pod adres pomoc@jush.pl. W ten sposób można też zgłosić uszkodzenia produktów i składać inne reklamacje.

Dostawa zakupów Żabka Jush

Raz złożonego i opłaconego zamówienia nie możesz już zmienić. Nie ma też opcji anulowania zamówienia. W notatkach do zamówienia możesz dodać adnotację, że zamawiasz dostawę bezkontaktową. Kurier zostawi wtedy zakupy na wycieraczce.

Ile kosztuje dostawa towarów Żabka Jush?

W zakupach z dostawą Żabka Jush nie ma dolnego limitu wartości zamówienia. Jeżeli kwota przekroczy 35 złotych, dostawa będzie natomiast darmowa. Zamówienia poniżej tej kwoty są dowożone w cenie 3,99 złotych.

Dostawa zakupów Żabka Jush

Płatność odbywa się poprzez aplikację. Dostępne formy płatności to karta płatnicza, Apple Pay oraz BLIK. Osoby, które potrzebują fakturę do zmówienia, otrzymają ją na adres e-mail. Dane do faktury trzeba wprowadzić tuż przed etapem płatności za zakupy. Nie ma możliwości płacenia gotówką za zamówienia lub płatności u dostawcy.

Promocja Jush na lato – 200 złotych na zakupy!

Żabka uruchomiła promocję na start dostaw Żabka Jush. Każdy nowy klient może otrzymać nawet 200 złotych, na które składa się określona liczba kuponów:

  • 10 kuponów na 10 zł do wykorzystania przy zamówieniu za kwotę 35 złotych
  • 5 kuponów na 20 zł do wykorzystania przy zamówieniu na kwotę 50 złotych

Może zainteresują Cię także inne artykuły

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.