YouTube Music na zegarkach Garmin. Lista modeli

15.06.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
YouTube Music na zegarkach Garmin. Lista modeli
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Producenci smartwatchów co jakiś czas dodają do swojego sprzętu pewne nowości i usprawnienia. Teraz użytkownicy (i przyszli właściciele) zegarków Garmina dostaną bardzo przydatną nowość. Mowa o możliwości zainstalowania aplikacji YouTube Music. Trafiła właśnie do sklepu z aplikacjami – Connect IQ Store.

Aplikacja YouTube Music dostępna na zegarkach Garmin

W sklepie Garmin Connect IQ Store mamy już do pobrania tę aplikację. YouTube Music to ciekawa alternatywa dla Spotify, czy Tidala. Opcja będzie oczywiście dostępna dla użytkowników posiadających subskrypcję YT Music. YouTube Music Premium przede wszystkim pozwala na słuchanie muzyki. Do pamięci smartwatchy Garmina będziemy mogli pobierać ulubione playlisty i podcasty. Co ważne, słuchanie odbywa się w trybie offline, bez podłączania zegarka do telefonu.

Aby na zegarku Garmina skorzystać z usługi, musimy posiadać płatną wersję YouTube Music.

Ilość treści, jakie możemy zapisać w pamięci, zależy od posiadanego urządzenia. Aplikacja YouTube Music jest dostępna na wiele najnowszych modeli Garmina z popularnych serii:

  • Forerunner
  • Fenix
  • Epix
  • Venu
  • Enduro 2
  • D2 Mach 1 Pro.

W przyszłości możliwość zainstalowania YT Music trafi też na kolejne urządzenia producenta.

Garmin Forerunner 255 - funkcje
Garmin Forerunner 255 – funkcje

Jak korzystać z YouTube Music na smartwatchu Garmina?

W pierwszej kolejności pobieramy program ze sklepu z aplikacjami. Następnie należy zalogować się na swoje konto Google (tam, gdzie mamy aktywną subskrypcję YouTube Premium). Możemy synchronizować utwory do smartwatcha.

Sporą zaletą tego rozwiązania jest możliwość słuchania ulubionej muzyki, na przykład podczas treningów. Nie musimy zabierać ze sobą telefonu, czy korzystać z transmisji danych. Oczywiście, w tym celu parujemy zegarek ze słuchawkami bezprzewodowymi Bluetooth. Możemy słuchać muzyki w trybie offline i bez reklam.

YouTube Music to kolejna platforma obsługiwana przez sprzęt Garmina. Dotychczas możliwe było korzystanie m.in. ze Spotify, Deezer, czy Amazon Music.

Może zainteresują Cię też inne artykuły

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.