Search icon

Premiera Xiaomi Mi Band 8 coraz bliżej. Co już wiadomo?

14.02.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Premiera Xiaomi Mi Band 8 coraz bliżej. Co już wiadomo?
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Inteligentne opaski marki Xiaomi to od kilku lat ciekawa i dużo tańsza alternatywa dla droższych smartwatchów. W sieci pojawiają się ostatnio dobre wiadomości dla tych, którzy czekają na kolejną generację opasek chińskiej firmy. Podobno wielkimi krokami zbliża się premiera Mi Band 8.

Kiedy premiera Xiaomi Mi Band 8?

Zacznijmy od tego, że 31 stycznia informacje na temat najnowszej opaski Xiaomi przekazał na Twitterze Mukula Sharma. Odnalazł on wpis odnoszący się do tego urządzenia w bazie certyfikacyjnej Infocomm Media Development Authority (IMDA).

Zarejestrowanie produktu przez ten organ jest niezbędne do wprowadzenia tego typu produktu do sprzedaży na tamtejszym rynku.

Oznacza to, że premiera Mi Band 8 zbliża się wielkimi krokami, a według ostatnich doniesień ma się ona odbyć się już w drugim kwartale 2023 roku.

Warto jeszcze dodać, że w bazie nie znajdują się żadne szczegóły na temat tej opaski. Nie wiadomo więc, jaka będzie jej specyfikacja techniczna.

Nazwa kodowa nowej opaski to M2239B1 i to właśnie pod taką nazwą została ona umieszczona we wspomnianej bazie. Jak to zwykle bywa, opaska z pewnością najpierw pojawi się lokalnie, a dopiero później trafi na światowe rynki.

Gdyby tego było mało, to kolejne doniesienia o Mi Band 8 pojawiły się w czwartek, 9 lutego. Przekazał je także Mukul Sharma. Nowe informacje dotyczą tego, że rozpoczęła się już produkcja tej opaski.

Jeśli to prawda, to zapowiadany od dłuższego czasu termin premiery jest prawdopodobny. Przypomnijmy, że przynajmniej w Chinach ma pojawić się ona w drugim kwartale tego roku.

nano google news

Może Cię zainteresować:

TEMATYKA:
Bloger technologiczny z zamiłowania. Szczególnie interesują mnie perypetie firmy Apple i produkty, które oferuje. Z urządzeń tej marki korzystam dopiero 10 lat, więc jeszcze wiele muszę się nauczyć.