Search icon

„Wkrótce w Netflix” – lista nowości w 2024 (polskich i zagranicznych)

23.04.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
„Wkrótce w Netflix” – lista nowości w 2024 (polskich i zagranicznych)
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Przed Wami polskie zapowiedzi Netflixa 2024. W planach serwisu są głośne kontynuacje i zupełnie nowe propozycje z udziałem największych gwiazd polskiej sceny. Jakie tytuły wylądują już wkrótce w Netflix? Odpowiedź czeka poniżej. 

Polskie zapowiedzi Netflixa 2024 – co to będzie?

Już wkrótce na Netfliksie zadebiutuje wiele polskich nowości, promowanych przy wsparciu największych polskich gwiazd. Olaf Lubaszenko, Magdalena Popławska, Maciej Stuhr, Eryk Kulm jr., Piotr Adamczyk, Maja Ostaszewska, Magdalena Boczarska – wszyscy oni wystąpili w najnowszym klipie serwisu, zapowiadającym ogrom wrażeń dla fanów polskich produkcji. 

Nowe, polskie premiery Netflixa pozostają m.in. pod znakiem tytułów, takich jak “Gang Zielonej Rękawiczki 2”, “Projekt UFO”, “Idź przodem, bracie”, “Bokser”, “Napad”, “Rozwodnicy”, “Matki pingwinów”, “Kolory zła: czerwień” czy “Spadek”. Reprezentują one całe spektrum gatunków – od komedii, przez kryminał i akcję, na kinie familijnym kończąc. Istnieje więc spora szansa, że znajdziecie tu coś dla siebie.

A jak polskie zapowiedzi Netflixa 2024 prezentują się na oficjalnym zwiastunie? – Sprawdźcie poniżej: 

Do końca roku widzowie zobaczą jeszcze dziewięć polskich tytułów oryginalnych Netflixa. Wśród filmowych nowości znajdzie się dramat »Bokser«, czyli uniwersalna historia o drodze do spełnienia marzeń oraz lubiane przez widzów kryminały, jak »Kolory zła: Czerwień« czy »Napad«. Z kolei ci, którzy lubią komedie, będą mogli śledzić losy bohaterów »Rozwodników« oraz »Spadku« 

– mówi Łukasz Kłuskiewicz, dyrektor ds. filmów Netflixa w Europie Środkowo-Wschodniej. Kaśka Śliwińska-Kłosowicz z zespołu odpowiedzialnego za lokalne seriale Netflixa w Europie Środkowo-Wschodniej dodaje zaś:

W najbliższych miesiącach fani seriali zobaczą jeszcze cztery tytuły. Wracamy z uwielbianymi przez widzów bohaterkami komedii »Gang Zielonej Rękawiczki«. Przygotowaliśmy również kilka nowości, które mogą pojawić się tylko w Netflixie. Wśród nich »Idź przodem, bracie« – idealny dla widzów lubiących nieoczekiwane zwroty akcji i kryminalne zagadki. Oryginalne polskie historie, które opowiadamy w Netflixie, są wyjątkowe i różnorodne. Fanów historii inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami na pewno zainteresuje »Projekt UFO«, z kolei »Matki pingwinów« to przejmująca opowieść o wyzwaniach w rodzicielstwie.

Zapowiedzi Netflixa 2024 – nie tylko polskie nowości 

Polskie zapowiedzi Netflixa 2024 stały się również pretekstem, aby przypomnieć widzom o rychłym powrocie do uwielbianych, zagranicznych produkcji. W najbliższych miesiącach doczekamy się m.in. kontynuacji “Bridgertonów”, “Emily w Paryżu”, “Squid Game” i “Dyplomatki”. Nie zabraknie także debiutantów, takich jak “Eric”, “Black Doves”, “Gliniarz z Beverly Hills: Axel Foraz “Znowu w akcji” z Cameron Diaz i Jamiem Foxxem.

Serwis stawia też na rozwój tematyki sportowej, którą już wkrótce podniosą m.in. dokument o hiszpańskich klubach piłkarskich »LaLiga24«, drugi sezon »Tour de France: Serce Peletonu« oraz serial »Senna« o trzykrotnym mistrzu świata Formuły 1.

Słuchawki TWS

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.