Wkrótce w Apple TV+. Lista zapowiedzi na drugą część 2024 roku

19.06.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Wkrótce w Apple TV+. Lista zapowiedzi na drugą część 2024 roku
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Wkrótce w Apple TV+ znajdziecie kolejną porcję nowości: głośnych kontynuacji oraz obiecujących debiutantów. Zobaczcie zwiastun, prezentujący zapowiedzi serwisu na najbliższy czas. 

Wkrótce w Apple TV+ – zwiastun

Apple TV+ co jakiś czas dzieli się ze swoją widownią nadciągającymi nowościami. Nie inaczej było i tym razem. Opublikowany niedawno zwiastun promuje uwielbiane przez widzów tytuły, które powracają ze swoimi kolejnymi odsłonami oraz te, które na uznanie muszą dopiero zasłużyć. Z ich fragmentami możecie zapoznać się w poniższym klipie: 

Wkrótce w Apple TV+ – lista zapowiedzi 

Jak mogliście zauważyć, wkrótce w Apple TV+ swoją premierę będą miały kolejne sezony świetnie przyjętych seriali: Silos”, “Rozdzielenie”, “Pachinko”, “Kulawe konie” i “Terapia bez trzymanki”. 

Wśród debiutantów znalazły się zaś produkcje w odcinkach, takie jak:

  • Kobieta z jeziora – 1. serial z udziałem Natalie Portman;
  • Bad Monkey” z Vincem Vaughnem w roli policjanta po przejściach;
  • Mroczna materia” z Joelem Edgertonem i Jennifer Connelly w obsadzie, bazująca na bestsellerowej powieści sci-fi Blake’a Croucha o tym samym tytule;
  • Uznany za niewinnego– ekranizacja bestsellerowej powieści Scotta Turowa z Jakiem Gyllenhaalem na pierwszym planie, którego pierwsze odcinki znajdziecie już w bibliotece platformy. 

Wkrótce w Apple TV+ zagoszczą też zupełnie nowe filmy:

  • Samotne wilki” z Bradem Pittem i Georgem Clooneyem w roli dwóch specjalistów od brudnej roboty, którzy wchodzą sobie w paradę;
  • Podżegacze z Mattem Damonem i Caseyem Affleckiem w roli niedobranych partnerów w zbrodni;
  • “Zabierz mnie na Księżyc” – komedia romantyczna z gwiazdorskim udziałem Scarlett Johansson i Channinga Tatuma, którzy przedstawią Wam zaskakującą historię ekspertki marketingu i skrupulatnego dyrektora ds. startów, rozgrywającą się podczas wyścigu kosmicznego w latach 60. XX wieku.

Pozostaje mieć nadzieję, że Apple TV+, znane ze swoich świetnych produkcji oryginalnych, jak zwykle nie zawiedzie. 

Źródło: Apple TV+

Polecane telewizory

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.