Wiedźmin sezon 3, część 2 – krew, ogień i łzy na nowym zwiastunie Netflixa

14.07.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Wiedźmin sezon 3, część 2 – krew, ogień i łzy na nowym zwiastunie Netflixa
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiastun drugiej części 3 sezonu “Wiedźmina” jest już dostępny i stanowi zapowiedź niezwykle emocjonalnego finału Geralta w wydaniu Henry’ego Cavilla. Jak twórcy wytłumaczą zmianę na pierwszym planie obsady? 

Wiedźmin sezon 3 – zwiastun 2. części 

“Wiedźmin” należy do głośniejszych produkcji oryginalnych Netflixa, konsekwencją czego jest świadomy zabieg serwisu, polegający na jego podziale na części. Pierwsza odsłona 3. sezonu serialu jest już dostępna w bibliotece platformy, podczas gdy druga wyląduje tam już niebawem. To zatem najwyższa pora, aby zaprezentować oficjalny zwiastun części 2 Wiedźmina 3”. 

Niespełna 2-minutowy klip stanowi zestawienie pełnych akcji i emocjonalności momentów, które nie ominą nawet oszczędnego w wyrazie Geralta. Ten poddawany jest licznym próbom, a sceną zamykającą najnowszy trailer jest jego upadek.

Czy właśnie w ten sposób twórcy wyjaśnią zmianę w pierwszoplanowej obsadzie? – Jest to całkiem możliwe. Pewnym jest natomiast, że nie obędzie się bez fabularnego uzasadnienia dla poczynionych przetasowań. 

Przypomnijmy, że 3. sezon “Wiedźmina” jest zarazem ostatnim, w którym wystąpi Henry Cavill. W kolejnych odsłonach serii zastąpi go Liam Hemsworth, znany m.in. z występu w “Igrzyskach śmierci”. 

Zwiastun 2. części 3. sezonu “Wiedźmina” prezentuje się następująco: 

Wiedźmin sezon 3, część 2 – obsada

W kolejnej części sezonu obok Cavilla wystąpią również Anya Chalotra jako Yennefer oraz Freya Allan jako Ciri. Na ekranie pojawią się też Robbie Amell jako Gallatin, Meng’er Zhang jako Milva, Hugh Skinnger jako Radowid, Christelle Elwin jako Mistle i Mahesh Jadu jako Vilgefortz.

Wiedźmin sezon 3 – kiedy premiera 2. części?

Jeszcze tego lata w bibliotece Netflixa wylądują trzy kolejne odcinki, zwieńczające 3. sezon serialu. Zobaczycie je już 27 lipca. 

Źródło: Netflix 

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.