Czwarty sezon Westworld z oficjalnym zwiastunem i datą premiery

11.05.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Czwarty sezon Westworld z oficjalnym zwiastunem i datą premiery
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Nowy sezon Westworld to już czwarta część lubianej serii HBO. Przedstawiciele platformy streamingowej pokazali nam pierwszy trailer Westworld. Jest dobrze – widzimy na nim znanych z wcześniejszych wydarzeń bohaterów, a ścieżkę dźwiękową uzupełnia piosenka Lou Reeda.

Zbuntowane androidy po raz czwarty

Dotychczas w HBO zobaczyliśmy już trzy sezony Westworld. Ostatni z nich skończył się już dwa lata temu – maj 2020. Najwyższa pora, by wyemitować nowy sezon, prawda? Na szczęście znamy już datę premiery czwartego sezonu Westworld. Zobaczyliśmy też zapowiedź. Ta jest naprawdę pokręcona!

W trailerze Westworld ballada „Perfect Day” Lou Reeda kontrastuje ze scenami rodem z koszmaru!

Westworld 4 sezon

Fani wcześniejszych sezonów ucieszą się natomiast na widok znanych już bohaterów. Pojawi się ich kilku:

  • Dolores Abenathy (Evan Rachel Wood), znana też m.in. z serialu „Czysta krew
  • Maeve Millay (Thandiwe Newton) – rola Val w filmie „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
  • Bernard Lowe (Jaffrey Wright) – mogliście go widzieć w nowym „Batmanie” w roli Komisarza Gordona, lub jako Felix Leiter w najnowszym filmie o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać
  • Calab Nichols (Aaron Paul)
  • Mężczyzna w czerni (Ed Harris) – pojawi się w najnowszym filmie „Top Gun: Maverick

Wszyscy wymienieni bohaterowie pojawiają się w zwiastunie 4 sezonu Westworld w odświeżonej wersji.

Zwiastun czwartego sezonu Westworld

Nowe światy w Westworld

Jedna z osób odpowiedzialnych za produkcję Westworld, Lisa Joy, zapewnia, że w nowym sezonie zobaczymy nowe światy. Między Ponadto zdradziła, że jeden z nich można określić jako 'inwersja”. Może to oznaczać znakomite efekty specjalne i piękne sceny. Współtwórczyni serialu HBO zdradziła także, że w nowym sezonie pojawi się jeden z aktorów występujących w „Reminiscencji„, za którą także odpowiedzialna jest Lisa Joy. Główną rolę w filmie z 2021 odgrywa Hugh Jackman, jego pojawienie się w Westworld byłoby nie lada zaskoczeniem.

Westworld 4 sezon
Scena z Westworld (fot. HBO)

Kiedy premiera 4. sezonu Westworld?

Najnowszy sezon Westworld to seria ośmiu odcinków. Widzowie HBO w Stanach Zjednoczonych zobaczą serial już 26 czerwca. W Polsce musimy poczekać jednak o jeden dzień dłużej. Serial będzie dostępny w HBO i na platformie streamingowej HBO Max.

Może zainteresują Cię także inne nowe seriale

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.