Samsung Galaxy Watch 3 nie jest już produkowany, ale właśnie dostał aktualizację

19.10.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Samsung Galaxy Watch 3 nie jest już produkowany, ale właśnie dostał aktualizację
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Informowaliśmy już o planach Samsunga na długoletnie wsparcie sprzętu aktualizacjami. Koreański producent raz po raz udowadnia, że nie były to tylko czcze zapowiedzi, czy zabieg marketingowy. Przykładem może być nowe oprogramowanie, które właśnie trafiło do zegarka sprzed ponad dwóch lat. Co zmienia aktualizacja Samsung Galaxy Watch 3?

Aktualizacja Samsung Galaxy Watch 3

Ważna aktualizacja zegarka sportowego Galaxy Watch trzeciej generacji może sprawić, że będzie jeszcze lepszym urządzeniem. W momencie premiery model ten był przez wielu użytkowników uznawany za jeden z najlepszych na rynku. Dziś, mimo upływu ponad dwóch lat, Samsung Galaxy Watch 3 wciąż może być bardzo dobrym zakupem, szczególnie że jego cena mocno spadła od czasu premiery.

Aktualizacja Samsung Galaxy Watch 3 dodaje nowe funkcje do nieprodukowanego już modelu.

Dodatkowe funkcjonalności zwiększają atrakcyjność sprzętu. Takie właśnie pojawiają się w aktualizacji Samsung R840XXU1DVH4. W smartwatchu dostaniemy dwie nowe, dodatkowe tarcze zegara: Pro Analog i Numer gradientowy (pojawią się też w Samsung Galaxy Watch Active2).

Aktualizacja Samsung Gaalaxy Watch 3

Wskaźnik dziennej aktywności został nieco poprawiony i pozwoli łatwiej wymieniać dane między zegarkiem, a aplikacją w smartfonie. Najciekawszą zmianą wydaje się być jednak opcja wykrywająca… chrapanie.

Kiedy aktualizacja Samsung Galaxy Watch 3?

Najnowsze smartwatche Samsunga (od modelu Galaxy Watch 4) pracują pod kontrolą systemu produkcji Google – Wear OS. Trzecia generacja zegarka posiada natomiast autorski system Tizen. Nie było to przeszkodą w próbie rozwijania oprogramowania.

Najnowsza aktualizacja R840XXU1DVH4 dla Samsung Galaxy Watch 3 jest już dostępna dla posiadaczy zegarków.

Dziś cena zakupu nowego urządzenia to od około 800 złotych. W tej cenie mamy wiele funkcji wsparcia treningu i codziennego funkcjonowania, między innymi możliwość wykonania testu EKG i ciśnienia krwi, badanie kondycji, nastroju, poziomu stresu. Po podłączeniu do smartfona mamy możliwość sterowania nim, na zegarku zobaczymy też liczne powiadomienia. Zegarek wykonany jest z wysokiej klasy materiałów i ma klasyczny wygląd, który mimo upływu czasu wciąż pozostaje mocną stroną urządzenia.

Może zainteresują Cię też te artykuły:

TEMATYKA:
Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.