Warrior Nun jednak z kontynuacją. Powstanie filmowa trylogia, a może i całe uniwersum

21.08.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Warrior Nun jednak z kontynuacją. Powstanie filmowa trylogia, a może i całe uniwersum
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Kampania wiernych fanów serii “Warrior Nun” przyniosła wymierne rezultaty. O 3. sezonie popularnego tytułu nie ma jednak na ten moment mowy. W jego miejsce powstanie filmowa trylogia. Padają również słowa o całym uniwersum, zorientowanym wokół wydarzeń z oryginalnej produkcji. 

Warrior Nun powraca. W planach 3 nowe filmy 

“Warrior Nun” to jeden z tytułów, w odniesieniu do których oczekiwania widowni i Netflixa obrały zupełnie różne kierunki. Zachwyceni serią fani zderzyli się rozczarowującym stanowiskiem platformy, która nie zdecydowała się przedłużyć jej na 3. sezon. Postanowili więc wziąć sprawy w swoje ręce i wystartować z kampanią, w której domagali się dalszego rozwoju przygód bohaterów. Właśnie otrzymali odpowiedź. 

Głos w sprawie zabrał producent wykonawczy serialu, Dean English, ogłaszając, że Netflix oficjalnie zamówił jego kontynuację. Nie mowa jednak o 3. sezonie serialu, a o filmowej trylogii, opartej na kolejnych częściach komiksu “Warrior Nun Areala” autorstwa Bena Dunna.

English nie krył wdzięczności za zaangażowanie widowni: 

Przede wszystkim muszę zacząć od podziękowania wszystkim lojalnym fanom. To dzięki wam i waszej niesamowitej energii wciąż dążymy do tworzenia tych historii. Wy naprawdę sprawiacie, że to wszystko jest warte zachodu. Dziękuję więc bardzo za nieustające wsparcie.

Uniwersum Warrior Nun

A na tym wcale nie koniec. Tak niespodziewany krok serwisu stał się podstawą do wysunięcia przypuszczeń co do planów stworzenia całego filmowo-serialowego uniwersum. English odniósł się do nich bezpośrednio, a jego wypowiedź z pewnością przypadnie do gustu widowni: 

Niektórzy mogą zapytać: »Czy to może sugerować, że powstanie uniwersum Warrior Nun, które może rozszerzyć się na filmy i seriale telewizyjne, podążające za postaciami, które już znamy?«. Odpowiedź na to pytanie brzmi: tak. W przyszłości pojawi się więcej szczegółów.

Pełne stanowisko Englisha w sprawie kontynuacji serialu znajdziecie poniżej:

Przypomnijmy, że inspirowany mangą serial opowiada historię 19-latki (Alba Baptista), która odkrywa, że należy do starożytnego zakonu, polującego na ziemskie demony, a o jej ciało i duszę walczą potężne siły niebios i piekieł.

Źródło: Warrior Nun Saved / YouTube

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.