Vodylla – nowy serwis VOD w Polsce. To gratka dla fanów dokumentów (dla dorosłych)

09.05.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Vodylla – nowy serwis VOD w Polsce. To gratka dla fanów dokumentów (dla dorosłych)
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Na polskim rynku VOD zadebiutował właśnie nowy serwis – Vodylla. Platforma skupia w jednym miejscu najlepsze dokumenty, kierując swoją ofertę do dorosłego widza. Co znajdziecie w jej zasobach i w jakiej cenie? 

Vodylla – nowy serwis VOD z dokumentami 

Rodzimy rynek VOD jest niezwykle wymagający dla swoich nowych graczy. Mimo to debiutujący na nim Vodylla zdołał odnaleźć się w niezagospodarowanej dotychczas niszy. Mowa o dokumentach, które tym razem zostały potraktowane nie jako dodatek do bogatej oferty filmów i seriali, a jako trzon funkcjonowania serwisu. Jego właściciel – Przemysław Petryszyn – zapewnia, że stanowią one atrakcyjną alternatywę dla każdego, kto poszukuje podczas seansu autentycznych przeżyć:

Vodylla jest platformą tematyczną, która nie konkuruje ze względu na swoją specjalizację z gigantami streamingu. Zbieramy w jednym miejscu w sieci świetne, legalne dokumenty od głównych światowych dystrybutorów, które zaspokajają potrzebę przeżywania autentycznych emocji. Udowadniamy, że film dokumentalny może być bardziej ekscytujący niż fabularny – mówi.

Vodylla – oferta. Jak oglądać? 

Na tę chwilę w zasobach serwisu znajdziecie 500 godzin zawartości, a kolejne setki godzin materiałów już czekają, aby do nich dołączyć – w wykonaniu podpisanych kontraktów. 

Wśród tytułów aktualnie dostępnych w bibliotece platformy widnieją docenione tytuły światowej klasy dystrybutorów, a wśród nich m.in. nominowany do Oscara “Cartel Land”, “Neavy Seals. Prawdziwa historia”, “Ja. Snajper” oraz “Queen. Nasze dni”.

Warto podkreślić, że oferta filmów przeznaczona jest dla dorosłych widzów, gdyż nie brakuje w nich brutalności, militariów, przemocy i trudnych, kontrowersyjnych tematów, które nie powinny trafiać do młodych osób.

Możecie się z nimi zapoznać wyłącznie z poziomu przeglądarki. 

Vodylla – cena 

Miesięczny dostęp do zawartości serwisu otrzymacie za cenę 19,99 zł. 

Źródło: wirtualnemedia.pl

Może Cię zainteresować:

TEMATYKA:
VOD
Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.