Uncharted trafi do biblioteki HBO Max już w październiku

21.09.2022 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Uncharted trafi do biblioteki HBO Max już w październiku
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

O tym, że “Uncharted” zmierza do kolekcji filmów HBO Max, wiadomo już od jakiegoś czasu. Dokładny termin pozostawał jednak kwestią domysłów. Poznaliśmy właśnie kolejną przewidywaną datę premiery – czy okaże się tą ostateczną?

Uncharted – kiedy na HBO Max?

Wedle najnowszych doniesień premiera “Uncharted” w serwisie HBO Max planowana jest na 16 października 2022 roku:

Wcześniejsze przewidywania, wskazujące kolejno na połowę lipca oraz połowę i koniec września tego roku się nie sprawdziły. Weryfikacja tych najnowszych powinna nastąpić dość szybko wraz z ogłoszeniem oficjalnej listy premier HBO Max na październik 2022 roku

Uncharted – o czym jest?

Przygodowy film akcji z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem w rolach głównych to adaptacja serii gier komputerowych “Uncharted” (której najnowsza odsłona już w październiku), produkcji studia Naughty Dog. 

Jego bohaterami są dwaj poszukiwacze skarbów –  Nathan Drake oraz Victor„Sully” Sullivan – którzy, mimo dzielących ich różnic, zmierzają do wspólnego celu – odnalezienia zaginionego złota Ferdynanda Magellana. 

Wkrótce ich ekspedycja przeistacza się w prawdziwy wyścig z czasem. Na drodze do wielkiej fortuny staje bowiem bezwzględny Santiago Moncada (Antonio Banderas), przekonany co do tego, że on i jego krewni są jej prawowitymi sukcesorami. Podczas wyprawy nie zabraknie też wątków dotykających bohaterów osobiście.

Reżyserem produkcji jest Ruben Fleischer (“Venom”, “Zombieland”). 

Mimo że tytuł spotkał się z mieszanymi opiniami ze strony krytyków i widowni, okazał się sukcesem finansowym, przynosząc 400 milionów dolarów zysku.

Nic więc dziwnego, że w planach są już kolejne gry z cyklu. Z czasem zaś zapewne kolejne kinowe adaptacje. 

Źródło: twitter.com/josephinaola, materiały prasowe 

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.