Uncharted z datą premiery na amerykańskim Netfliksie! Kiedy zagości u nas?

21.06.2022 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Uncharted z datą premiery na amerykańskim Netfliksie! Kiedy zagości u nas?
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Nowa propozycja filmowa od Sony Pictures – Uncharted – już wkrótce pojawi się na Netfliksie – donosi serwis What’s on Netflix. Na tę chwilę mowa jedynie o tym amerykańskim, mamy jednak podstawy podejrzewać, że również polska premiera zbliża się wielkimi krokami.

Uncharted na Netflix – kiedy premiera?

Jako datę debiutu w USA wskazano 15 lipca 2022 roku. Szczegółów co do pozostałych regionów jeszcze nie ujawniono. 

2021 rok przyniósł współpracę między Sony Pictures Entertainment i Netflixem, czego rezultatem jest trwająca 1,5 roku wyłączność platformy na dystrybucję nowych i już znanych filmów i animacji. Polska premiera na Netfliksie nie byłaby więc zaskoczeniem.

Istnieje też niemałe prawdopodobieństwo, że Uncharted swój debiut VOD zaliczy u nas na platformie HBO Max, a wszystko za sprawą umowy, na mocy której Warner Bros. zyskało prawo do udostępniania filmów Sony na terenie Europy

Niezależnie od medium perspektywa premiery na małych ekranach jest więc jedynie kwestią czasu. 

O czym jest Uncharted?

Utalentowany złodziej Nathan Drake zostaje zwerbowany przez doświadczonego poszukiwacza skarbów Victora Sullivana. Razem chcą odnaleźć zaginione złoto Ferdynanda Magellana. 

Wkrótce wyjdzie na jaw, że nie tylko oni znajdują się na tropie skarbu. Ich konkurentem okaże się bowiem Santiago Moncada (Antonio Banderas), przekonany, że to właśnie on i jego najbliżsi są prawowitymi spadkobiercami fortuny. Kto wygra ten wyścig?

W rolach głównych: Tom Holland i Mark Wahlberg.

Źródło: What’s on Netflix, Sony

Zobacz również:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.