„U ciebie czy u mnie?”. Zobacz zwiastun nowej walentynkowej komedii romantycznej Netflixa

26.01.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
„U ciebie czy u mnie?”. Zobacz zwiastun nowej walentynkowej komedii romantycznej Netflixa
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Do walentynek już nie taka długa droga. Netflix doskonale zdaje sobie z tego sprawę, prezentując kolejne komedie romantyczne, z którymi możecie spędzić ten wyjątkowy wieczór. Jedną z nich jest „U ciebie czy u mnie?” z gwiazdorską obsadą w osobach Reese Witherspoon i Ashtona Kutchera. O czym opowie produkcja, będąca spełnieniem aktorskich marzeń tego ostatniego

U ciebie czy u mnie? – komedia romantyczna od Netflix, która spełnia marzenia!

Debbie (Reese Witherspoon) i Peter (Ashton Kutcher) są najlepszymi przyjaciółmi, chociaż bardzo się różnią. Ona lubi spokojne życie z synem w Los Angeles. On najlepiej czuje się w tętniącym życiem Nowym Jorku. Gdy na tydzień zamieniają się domami, oboje uświadamiają sobie, że zmiana może wyjść im na dobre

– głosi oficjalny opis Netflixa. 

“U ciebie czy u mnie” nie stawia więc na nowatorskie rozwiązania fabularne. Co więcej, dobrze znamy tę historię (i być może właśnie o to chodzi). Finał może być jednak o tyle zaskakujący, że wykonanie, scenariusz i wizja reżyserska stanowią efekt pracy najlepszych z najlepszych. 

Jak się okazuje, zdawałoby się “typowy rom-com” stanowił spełnienie marzeń samego Kutchera. Jak wyjawił aktor w jednym z wywiadów dla People, praca u boku Reese Witherspoon i Aline Brosh McKenny (“Diabeł ubiera się u Prady”, “Kopciuszek”, “Crazy Ex-Girlfriend”) jest czymś, na co czekał od lat! Jak dobrze wiadomo, z prawdziwej pasji może urodzić się coś naprawdę wyjątkowego. Nie pozostaje więc nic innego jak oczekiwać na premierę, która już niebawem.

U ciebie czy u mnie? – obsada i twórcy 

Oprócz wspomnianych Reese Witherspoon i Ashtona Kutchera w “U ciebie czy u mnie” wystąpią Zoe Chao (“Weekend Tajemnic”,“Powrót do liceum”, “Love Life”), Jesse Williams (“Chirurdzy”, “Gliniarze z Brooklynu”), Steve Zahn (“Biały Lotos”, “Dziennik cwaniaczka”), Tig Notaro (“One Mississippi”, “Am I OK?”), Rachel Bloom (“Crazy Ex-Girlfriend”, “Akademia dobra i zła”) oraz Shiri Appleby (“UnReal”, “Roswell: W kręgu tajemnic”). 

“U ciebie czy u mnie?” jest debiutem reżyserskim Aline Brosh McKenny, która stworzyła też scenariusz do filmu. 

Kiedy premiera?

Tytuł zadebiutuje w serwisie Netflix 10 lutego tego roku. Jeżeli więc wciąż nie wiecie, co obejrzeć w walentynki, to może być świetny wybór. 

Źródło: Netflix, People, materiały prasowe

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.