Tyler Rake 2 – zwiastun filmu już dostępny! Poznaliśmy też datę premiery na Netflix

08.04.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Tyler Rake 2 – zwiastun filmu już dostępny! Poznaliśmy też datę premiery na Netflix
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiastun “Tyler Rake 2” jest już dostępny i nie zwalnia tempa od samego początku. W kontynuacji głośnego tytułu Netflixa Chris Hemsworth powróci jako najemnik balansujący na krawędzi życia i śmierci. 

Zwiastun Tyler Rake 2 – wybuchowa zapowiedź Netflixa

Gorący tytuł serwisu Netflix powraca ze swoją kontynuacją. Australijski najemnik ledwie uszedł z życiem, a już czeka na niego kolejna misja. Tym razem rusza na ratunek udręczonej rodzinie bezwzględnego, gruzińskiego mafiozy. Widowiskowy zwiastun “Tyler Rake 2” sugeruje, że łatwo nie będzie…

Próba odbicia więźniów przeistoczy się bowiem w jeden wielki chaos, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Przywoła on dawne wspomnienia z czasów, kiedy przyszłość bohatera stanęła pod znakiem zapytania.

Tyler Rake 2 – Chris Hemsworth powraca. Kto jeszcze?

Zwiastun “Tyler Rake 2” jest okazją do zobaczenia pierwszych scen z udziałem powracającego do roli Chrisa Hemswortha. 

Fani pierwszej odsłony tytułu – “Tyler Rake: Ocalenie” – mogą także liczyć na powrót sprawdzonej ekipy twórców w osobach Sama Hargrave’a na stołku reżyserskim (dla którego 1. część serii była też okazją do debiutu w tej roli) oraz Joe Russo, który również tym razem napisał scenariusz do filmu. 

Warto w tym miejscu wspomnieć, że Hargrave wywodzi się z grupy 87Eleven – wytwórni stojącej za wszystkimi tytułami z cyklu “John Wick”. Russo związany jest zaś z serią “Avengers”, “Kapitan Ameryka” oraz niedawną, głośną premierą Netflixa pt. Gray Man”. “Rake” zdecydowanie ma zatem mocny “rodowód”.

Producentami jego kolejnej części są Anthony Russo, Joe Russo, Mike Larocca, Chris Hemsworth, Patrick Newall i Sam Hargrave. Z kolei Angela Russo-Otstot, Jake Aust, Benjamin Grayson, Steven Scavelli, Christopher Markus oraz Stephen McFeely zajmują stanowiska producentów wykonawczych.

Oprócz Hemswortha na ekranie zagoszczą też m.in. Golshifteh Farahani, Daniel Bernhardt i Tinatin Dalakishvili.

Kiedy premiera Tyler Rake 2?

Nowy film akcji Netflixa zadebiutuje w jego bibliotece jeszcze w tym roku. Jego premierę zaplanowano na 16 czerwca. 

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.