“Tulsa King”: sezon 2 na zwiastunie i z datą premiery na SkyShowtime

01.07.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
“Tulsa King”: sezon 2 na zwiastunie i z datą premiery na SkyShowtime
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

“Tulsa King” z Sylvestrem Stallonem w roli głównej powraca z 2. sezonem na SkyShowtime. Kiedy premiera i co już wiadomo? 

Tulsa King: sezon 2 – data premiery na SkyShowtime

Dwight „Generał” Manfredi nie powiedział jeszcze swojego ostatniego słowa. “Tulsa King” – popularny serial kryminalny SkyShowtime – powraca bowiem z kolejnym, drugim sezonem. Wyłączna premiera w serwisie – 18 września.

Tulsa King: sezon 2 – fabuła

Podążając za oficjalnym opisem 2. sezonu “Tulsa King”: 

W drugim sezonie Dwight (Stallone) i jego ekipa kontynuują budowę i obronę swojego rozrastającego się przestępczego imperium w Tulsie. Kiedy jednak udaje im się osiągnąć cel, zdają sobie sprawę, że nie są jedynymi, którzy chcą przejąć władzę. W obliczu zbliżającego się zagrożenia ze strony mafii z Kansas City i wpływowego lokalnego biznesmena, Dwight stara się zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie i ekipie, dbając jednocześnie o swoje interesy. A do tego wszystkiego, jego sprawy w Nowym Jorku wciąż pozostają niezałatwione…

Zwiastun produkcji zdradza, że w obronie swojego biznesu bohater nie cofnie się przed niczym: 

Obsada i twórcy 

Obsadę sezonu współtworzą Sylvester Stallone oraz Martin Starr, Jay Will, Max Casella, Vincent Piazza, Tatiana Zappardino, Annabella Sciorra, Neal McDonough, Frank Grillo, Domenick Lombardozzi, Andrea Savage, Garrett Hedlund i Dana Delany.

Producentem wykonawczym serialu jest nominowany do Oscara Taylor Sheridan (“Sicario”, “Yellowstone”, “1883”), scenariusz do niego napisał nominowany do Oscara Terence Winter (“Wilk z Wall Street”, “Rodzina Soprano”), na stołku reżyserskim zasiadł zaś wielokrotnie nominowany i nagradzany Craig Zisk (“For All Mankind”, “Biuro”).

Źródło: SkyShowtime

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.