Search icon

Tudum powraca! Gdzie i kiedy oglądać wydarzenie Netflixa?

19.07.2022 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Tudum powraca! Gdzie i kiedy oglądać wydarzenie Netflixa?
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Netflix zapowiedział tegoroczny Tudum – ogólnoświatowe wirtualne wydarzenie, zrzeszające fanów platformy na czterech kontynentach. Czekają na Was informacje o ulubionych produkcjach, materiały zza kulis, zwiastuny, wywiady i wiele więcej! Gdzie i kiedy możecie dołączyć?

Co to jest Tudum?

Wydarzenie Netflixa składa się z pięciu paneli, odbywających się na czterech kontynentach. To okazja do zaprezentowania widowni na całym świecie przeszło 100 nowych tytułów, które w najbliższym czasie zasilą bibliotekę platformy VOD. 

To również czas na to, aby światło dzienne ujrzały nieznane dotychczas materiały, zwiastuny i wywiady z gwiazdami najgłośniejszych produkcji Netflixa. W zeszłym roku mieliśmy okazję zobaczyć i usłyszeć ekipę Stranger Things i Bridgertonów. Kto pojawi się tym razem? 

Na tę chwilę nie wiadomo. Wiadomo za to, gdzie śledzić wszelkie nowinki wokół wydarzenia. Jeżeli więc chcecie być na bieżąco, zaglądajcie na oficjalną stronę eventu: tudum.com/event

Gdzie i kiedy oglądać?

Tudum 2022 to wydarzenie online. Jeżeli zatem wizyta na 4 kontynentach w 24 godziny to dla Was zbyt wiele, nie musicie się martwić. Transmisja będzie odbywać się za pośrednictwem kanałów Netflixa na YouTube i będzie dostępna w kilku językach

Start zaplanowano na 24 września. Szczegółowy plan eventu, według czasu polskiego, prezentuje się zaś następująco: 

  • 4:00 – nowości z Korei,
  • 7:30 – nowości z Indii,
  • 19:00 – nowości z Ameryki (w tym z Ameryki Łacińskiej) i Europy,
  • 6:00 (25 września) – nowości z Japonii.

Wydarzenie jest w pełni bezpłatne

Rok temu Tudum zgromadziło wokół siebie widownię ze 184 krajów, co znalazło odzwierciedlenie w postaci imponującej ilości wyświetleń (przeszło 25 milionów). Czy uda się jednak powtórzyć ten sukces? – To już zależy tylko od Was.

Źródło: Netflix 

Zobacz także:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.