Search icon

Oglądanie filmów na TikToku bez rejestracji i zakładania konta. Czy jest to możliwe?

24.12.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Oglądanie filmów na TikToku bez rejestracji i zakładania konta. Czy jest to możliwe?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

TikTok to bijąca rekordy popularności aplikacja społecznościowa, która pozwala na publikowanie krótkich filmików. Wiele osób zastanawia się nad tym, czy istnieje możliwość oglądania filmów z TikToka bez konieczności zakładania konta w tej aplikacji. Z myślą o nich przygotowaliśmy poniższy artykuł. Tłumaczymy w nim krok po kroku, co należy zrobić, by móc oglądać filmy z TikTok bez rejestracji. 

Czym jest TikTok?

TikTok to aplikacja istniejąca od 2016 roku założona przez chińską firmę ByteDance, która w krótkim czasie zyskała ogromną popularność na całym świecie. W 2020 roku stała się najczęściej pobieraną aplikacją w skali globalnej.

TikTok pozwala na tworzenie krótkich filmów, które mają być podobne do teledysków muzycznych. Nie brakuje jednak użytkowników, którzy publikują na tym portalu swoje własne, oryginalne treści.

TikTok jest dostępny zarówno na smartfonach z systemem Android jak i iOS. Popularne profile na TikToku gromadzą nawet po kilkaset tysięcy obserwujących. W związku z ogromną popularnością tej aplikacji konkurenci postanowili wykorzystać zastosowane przez nią rozwiązania – przykładem jest chociażby Instagram, który wprowadził tzw. rolki

jak oglądać tiktoka bez konta

TikTok oferuje całą masę zróżnicowanych efektów i nakładek, dzięki którym można uatrakcyjnić publikowane przez siebie materiały. Nawet krótkie materiały niejednokrotnie stają się viralami, które oglądają miliony osób z całego świata. Najważniejsze jest to, by wykazać się oryginalnością i poczuciem humoru. 

Czy TikTok jest niebezpieczny dla dzieci? Takie pytania zadaje sobie wielu rodziców. Warto wiedzieć, że twórcy tej aplikacji stworzyli system kontroli rodzicielskiej. Uruchamiając go można znacząco zwiększyć poziom bezpieczeństwa dziecka korzystającego z tej aplikacji. 

Czy oglądanie TikToka bez rejestracji jest możliwe?

Czy można oglądać filmiki z TikToka bez rejestracji? Okazuje się, że jest to możliwe. Aby oglądać TikTok bez konta na komputerze, należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

 1. W przeglądarce internetowej wpisujemy adres tiktok.com.
 2. W wyszukiwarce wpisujemy nazwę użytkownika, którego filmy chcemy obejrzeć. 
 3. Wchodzimy w interesujący na profil.
 4. Klikamy na miniatury filmów i przystępujemy do oglądania.
tiktok bez logowania

Z kolei by uruchomić TikTok bez konta na Androidzie, trzeba wykonać następujące kroki:

 1. Uruchamiamy przeglądarkę internetową i wpisujemy tiktok.com.
 2. Korzystając z paska wyszukiwania wpisujemy nazwę użytkownika. 
 3. Wybieramy film, klikamy w miniaturę i oglądamy. 

Jeżeli chcemy włączyć TikTok bez konta na iPhone należy postępować według tych samych kroków jak w przypadku urządzeń opartych na systemie Android. 

Czego nie możesz zrobić na TikToku bez założenia konta?

Osoby, które nie posiadają konta na TikToku, mają ograniczony dostęp do wielu funkcjonalności tego serwisu, takich jak:

 • lajkowanie filmów i umieszczanie komentarzy,
 • obserwowanie kont innych użytkowników,
 • przesyłanie filmów,
 • oglądanie transmisji na żywo. 
nano google news

Może Cię zainteresować:

Świetnie zorganizowana i pełna pozytywnej energii. Mama dwójki szkrabów, która ceni sobie maksymalne ułatwianie codziennych obowiązków domowych. Artystka w kuchni, która serce oddała przepisom swojej prababci. Od czasu do czasu chętnie poznaje tajniki kuchni orientalnej.