The Witcher: Sirens of the Deep – Geralt powróci w anime na Netflix. Jest zwiastun

14.11.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
The Witcher: Sirens of the Deep – Geralt powróci w anime na Netflix. Jest zwiastun
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

W oczekiwaniu na kolejny sezon wiedźmińskiej sagi Netflix zaprezentował zapowiedź kolejnego tytułu w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego – „The Witcher: Sirens of the Deep”. Podano też przybliżoną datę premiery. 

The Witcher: Sirens of the Deep – zwiastun animacji Netflixa

Do biblioteki serwisu zmierza pierwszy spin-off “Wiedźmina”, poświęcony tytułowemu bohaterowi – “The Witcher: Sirens of the Deep”. Animacja przenosi na ekran opowiadanie „Trochę poświęcenia” Andrzeja Sapkowskiego ze zbioru „Miecz przeznaczenia” i właśnie doczekała się swojej oficjalnej zapowiedzi. Widzimy w niej Geralta wygłaszającego swoją trudną prawdę o ludzkiej naturze. Zobaczcie sami: 

„The Witcher: Sirens of the Deep” to już kolejny tytuł rozbudowujący świat Białego Wilka – po produkcjach, takich jak “Wiedźmin: Zmora wilka” i „Wiedźmin: Rodowód krwi„. Jego akcję osadzono pomiędzy 5. a 6. odcinkiem 1. sezonu „Wiedźmina”, kiedy to Geralt pochyla się nad zagadką serii ataków w jednej z nadmorskich wiosek. Od powodzenia jego śledztwa zależy przyszłość relacji ludzi i syren. 

The Witcher: Sirens of the Deep – obsada i twórcy 

Oficjalnie wiadomo już, że w wersji oryginalnej Geraltowi głosu użyczył Doug Cockle – ten sam, którego mogliście usłyszeć w serii gier CD Projekt RED. Przy tworzeniu ścieżki dźwiękowej do produkcji uczestniczyli także Christina Wren (Essi Daven), Joey Batey (Jaskier) oraz Anya Chalotra (Yennefer). 

Za scenariuszem filmu stoją scenarzyści samego „Wiedźmina” – Mike Ostrowski i Rae Benjamin. Jego reżyserem jest Kang Hei Chul (studio Mir). 

Kiedy premiera na Netfliksie?

“The Witcher: Sirens of the Deep” na Netfliksie znajdziecie pod koniec przyszłego roku. To wszystko, co na ten moment zdradzono na temat daty premiery produkcji. 

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.