The Walking Dead: Daryl Dixon – data premiery, zwiastun 2. sezonu i wielki powrót (Uwaga: spoilery)

01.11.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
The Walking Dead: Daryl Dixon – data premiery, zwiastun 2. sezonu i wielki powrót (Uwaga: spoilery)
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Trwają prace nad 2. sezonem “The Walking Dead: Daryl Dixon”, a wraz z nimi na jaw wychodzą kolejne informacje na temat produkcji. W sieci znajdziecie już zwiastun i przybliżoną datę premiery. Tytuł drugiego sezonu zapowiada powrót jednej z kluczowych postaci. 

The Walking Dead: Daryl Dixon – sezon 2 z przybliżoną datą premiery

Prace nad 2. sezonem “The Walking Dead: Daryl Dixon” trwają od października, a zdjęcia z planu nie pozostawiają wątpliwości – Daryl (Norman Reedus) zabawi w Europie jeszcze przez chwilę. Odwiedzi m.in. słynny Luwr:

Szybki powrót na plan stanowi konsekwencję porozumienia między stacją AMC a strajkującą gildią aktorów SAG-AFTRA. Dzięki niemu można też czynić pierwsze przewidywania co do daty premiery, którą oficjalnie zapowiedziano na przyszły rok. Najpewniej serial zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych we wrześniu 2024.

The Walking Dead: Daryl Dixon – sezon 2 na zwiastunie 

Możecie zapoznać się także z oficjalnym zwiastunem 2. sezonu, który stanowi zapowiedź powrotu na ekran towarzyszki głównego bohatera, Carol (Melissa McBride). To właśnie ona gra pierwsze skrzypce w sequelu produkcji, na co wskazuje też jego tytuł – “The Walking Dead: Daryl Dixon – The Book of Carol”. Teaser z jej udziałem prezentuje się następująco: 

Carol w The Walking Dead: Daryl Dixon

O powrocie Carol mieli okazję wypowiedzieć się gwiazdy produkcji: Norman Reedus i Melissa McBride, którzy nie kryją ekscytacji w związku z takim rozwojem zdarzeń: 

Wiedziałam, że jest o wiele więcej do opowiedzenia o historii Carol, ponieważ czułam, że była bardzo zaniepokojona […], gdy patrzyła, jak jej najlepszy przyjaciel, Daryl, odjeżdża. Ich historie są bardzo głębokie i bardzo się cieszę, że mogę kontynuować podróż Carol tutaj. Zespół scenarzystów wykonał niesamowitą pracę, umieszczając te dwie uznane postacie w zupełnie nowym dla nich świecie, a ja uwielbiam te odkrycia!

– zdradził Melissa, której wtóruje Norman:

Moja dobra przyjaciółka, utalentowana, piękna Melissa McBride, będzie regularnie występować w drugim sezonie. Nie moglibyśmy być bardziej zachwyceni.

Źródło: screenrant.com

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.