Finałowy sezon “The Umbrella Academy” na zwiastunie i z datą premiery w Netflix

10.07.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Finałowy sezon “The Umbrella Academy” na zwiastunie i z datą premiery w Netflix
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Sezon 4. “The Umbrella Academy” zmierza do biblioteki Netflixa, aby raz na zawsze zamknąć historię rodzeństwa Hargreevesów. Finałowe odcinki serialu doczekały się oficjalnego zwiastuna. Kiedy premiera?

The Umbrella Academy: sezon 4 – zwiastun 

Zwiastun finałowego sezonu “The Umbrella Academy” jest już dostępny i zapowiada emocjonalne pożegnanie z ulubieńcami widzów. Doczekamy się happy endu? A być może koniec jest bliżej, niż się wydawało? – Na odpowiedź nie będziecie musieli długo czekać. 

Po kulminacyjnej rozgrywce w Hotelu Nicość, która doprowadziła do całkowitego zresetowania osi czasu, rodzeństwo Hargreevesów rozproszyło się po świecie. Pozbawieni mocy wszyscy muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nauczyć się sami sobie radzić — co im się udaje z bardzo różnym skutkiem. 

Jednak pułapek ich niesamowitego nowego świata nie można dłużej ignorować. Ich ojciec Reginald, cały i zdrowy, wychodzi z cienia i ujawnia się jako zarządca potężnego i nikczemnego imperium biznesowego. Tajemnicze stowarzyszenie znane jako »Strażnicy« organizuje tajne spotkania, a jego członkowie wierzą, że rzeczywistość, w której żyją, jest kłamstwem i nadchodzi moment rozliczenia. 

Otoczona przez dziwne, spiskujące nowe siły Akademia Umbrella musi zjednoczyć się po raz ostatni — i zaryzykować zachwianiem niepewnego pokoju, dla którego wszyscy tak wiele poświęcili — aby w końcu wszystko naprawić

– czytamy w oficjalnym opisie produkcji. Jej zwiastun możecie zaś znaleźć poniżej:

Finał The Umbrella Academy – obsada i twórcy

W obsadzie powracają znane twarze, w tym m.in.: Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher i Justin H. Min. W nowym sezonie dołączą do nich: Nick Offerman, Megan Mullally i David Cross.

Twórcą i showrunnerem serialu jest Steve Blackman (“Fargo”, “Kości”, “Altered Carbon”). 

Kiedy premiera na Netfliksie?

Finałowy sezon “The Umbrella Academy” trafi do biblioteki Netflixa 8 sierpnia 2024 roku. 

Źródło: Netflix

Polecane telewizory

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.