Search icon

The Peripheral od twórców Westworld zapowiada się na kolejny hit Amazon Prime Video

14.10.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
The Peripheral od twórców Westworld zapowiada się na kolejny hit Amazon Prime Video
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

New York Comic Con 2022 było okazją do ujawnienia trailera nadchodzącej nowości serwisu Amazon Prime Video serialu sci-fi pt. “The Peripheral” od twórców “Westworld. Co wiadomo o tytule?

The Peripheral – Amazon Prime Video z nowym Westworld?

Serial oparto na docenionej książce o tym samym tytule autorstwa Williama Gibsona. Opowiada ona o kobiecie imieniem Flynne, która podejmuje się przetestowania nowej gry. Ta jednak z czasem okazuje się zdecydowanie czymś więcej aniżeli niezobowiązującą rozgrywką. 

Prócz wspomnianego futurystycznego aspektu przyjdzie nam też śledzić osobiste perypetie bohaterki, która próbuje poskładać kawałki swojej rozbitej rodziny w całość. Trafiając do Londynu z przyszłości, może oderwać się na chwilę od trudów codzienności. Te jednak powracają do niej ze zdwojoną siłą.

The Peripheral - materiały prasowe

The Peripheral – trailer 

Zwiastun “The Peripheral” ukazuje nam nową rzeczywistość Flynne. Jej niełatwe, acz spokojne życie w jednej chwili zamienia się w film akcji, w którym zagrożenie staje się jak najbardziej realne. Jak można się domyślić, nie o takie oderwanie od szarości dnia codziennego chodziło jednak dziewczynie.

The Peripheral – obsada i twórcy 

“The Peripheral” Amazon Prime Video jest dziełem Jonathana Nolana i Lisy Joy – twórców hitowego “Westworld”. Tym razem przyjdzie im się sprawdzić w roli producentów wykonawczych serialu we współpracy z Atheną Wickham, Stevem Hobanem, Vincenzo Natalim, Gregiem Plagemanem oraz Scottem Smithem, będącym też twórcą serialu. 

Na ekranie zagoszczą zaś m.in. Chloë Grace Moretz, Gary Carr, Louis Herthum, Austin Rising, Miles Barrow oraz David Hoflin.

Kiedy premiera?

Serial trafi na platformę Amazon Prime Video dołączy już 21 października. Zobaczycie wówczas jego 1. odcinek. Kolejne będą pojawiać się w tygodniowych odstępach czasu.  

Źródło: Collider, materiały prasowe

Powinno Cię zainteresować:
Ranking seriali science fiction na HBO Max
nano google news

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.