“The Office PL 4”: start zdjęć na planie. Kiedy premiera w Canal+ Online?

25.06.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
“The Office PL 4”: start zdjęć na planie. Kiedy premiera w Canal+ Online?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Wystartowały zdjęcia do 4. sezonu “The Office PL” – ogłasza Canal+. Czego możemy się spodziewać po kontynuacji tej zwariowanej, biurowej historii?

The Office PL: 4 sezon – start zdjęć na planie 

“The Office PL” to jedyna, regionalna odsłona serialu – poza wersją amerykańską – która doczekała się wznowienia na 4. sezon. Co więcej, prace na planie już ruszyły, a zapowiedzi tego, co ma nadejść, są co najmniej obiecujące:

Będzie grubo, grubiej, najgrubiej! I to już od pierwszego odcinka. Twórcy serialu, niezmiennie idąc pod prąd, porywają się na świętości i wyśmiewają stereotypy, ubierając wszystko w inteligentną szyderę biurowych perypetii i biznesu po polsku. Na ekran powrócą kultowe już postaci z Darkiem Wasiakiem, Michałem Holcem i odmienioną tym razem Patrycją Kowal(ską) na czele, a z kryminału wróci Łuki

– czytamy w oficjalnym komunikacie Canal+. 

Co przyczyniło się do sukcesu serialu? – Poza mierzącym wysoko pierwowzorem, z którego czerpać można wręcz garściami, na rzecz zainteresowania serią przemawiają lokalne konteksty, aktualne odniesienia, uniwersalność przekazu oraz jedyna w swoim rodzaju ekipa twórców i aktorów. 

»THE OFFICE PL« to serialowy fenomen wszech czasów. Rzeczywistość biurowych absurdów pokazana jak w soczewce jest zawsze aktualna, a wielu widzów odnajdzie w niej analogię do własnego życia w korpo. Trzy sezony polskiej wersji światowego hitu pozwoliły zbudować nam lojalny fan base oczekujący kontynuacji. Widzowie doceniają tu nie tylko specyficzny humor oraz niepoprawne żarty wszelkiej maści i koloru, ale też ich odniesienie do współczesnego świata, w którym żyjemy​

– mówi Beata Ryczkowska, dyrektorka produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+ Polska.

The Office PL: 4 sezon – obsada i twórcy 

W rolach głównych powrócą: Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Rafał Kowalski, Adam Bobik, Monika Kulczyk, Mateusz Król, Monika Obara, Marcin Pempuś, Jan Sobolewski i Milena Lisiecka.

“The Office PL 4” wyreżyseruje ponownie Maciej Bochniak (“Belfer”, “Szadź”). Head writerem pozostaje Łukasz Sychowicz, kontynuujący współpracę z Jakubem Rużyłło, Mateuszem Zimnowodzkim i Mateuszem Płochą, do których dołączyła Karolina Norkiewicz. Producentem wykonawczym serialu jest Jan Kępiński.

Kiedy premiera w Canal+ Online?

“The Office PL 4” w Canal+ Online zadebiutuje jesienią 2024 roku. 

Źródło: Canal+

Polecane telewizory

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.