The Morning Show: sezon 3. Pierwsze zdjęcia i data premiery hitu od Apple TV+

06.07.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
The Morning Show: sezon 3. Pierwsze zdjęcia i data premiery hitu od Apple TV+
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Jest oficjalna data premiery i pierwsze zdjęcia 3. sezonu “The Morning Show” z Jennifer Aniston i Reese Witherspoon w rolach głównych. Kolejna odsłona serii będzie liczyć 10 odcinków i zagości na platformie Apple TV+ już niebawem. Czego można się po niej spodziewać?

The Morning Show: sezon 3 – kiedy premiera?

3. sezon “The Morning Show” na Apple TV+ zadebiutuje 13 września tego roku dwoma pierwszymi odcinkami. Kolejne będą dołączać do nich co tydzień. Oficjalnie zamówiono również 4. sezon, co – biorąc pod uwagę niekwestionowany sukces gwiazdorskiego tytułu – raczej nie powinno nikogo dziwić. 

The Morning Show: sezon 3 – zdjęcia i opis 

Dla niewtajemniczonych – “The Morning Show” to doceniona, fabularna seria, która obnaża przed widzem realia funkcjonowania amerykańskiej śniadaniówki – bez tabu.

3. sezon serialu będzie przełomowy dla członków stacji, których zawodowa i osobista przyszłość staje pod znakiem zapytania. Kiedy tytan technologiczny zaczyna interesować się UBA, dobrze znani bohaterowie okazują się wielką zagadką – również dla samych siebie. Nowe sojusze, własne prawdy i podważanie wartości są już codziennością – zarówno w redakcji, jak i poza nią. 

Jak radzą sobie z tym ulubieńcy widzów? Namiastki odpowiedzi na to pytanie dostarczają pierwsze zdjęcia z planu nowego sezonu serialu, które znajdziecie poniżej: 

The Morning Show: sezon 3, kadr 1
The Morning Show: sezon 3, kadr 2

Obsada i twórcy 

W obsadzie kolejnej odsłony serii znaleźli się m.in.: Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Julianna Margulies, Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Greta Lee, Jon Hamm oraz Nicole Beharie. 

Za sterami 3. sezonu “The Morning Show” zasiada Charlotte Stroud („Homeland”, „Fosse/Verdon”), zastępując w tej roli Kerry Ehrin.

The Morning Show: sezon 3, kadr 3

Źródło: Apple TV+

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.