The Gray Man – najdroższy film Netflixa ze zwiastunem i datą premiery

25.05.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
The Gray Man – najdroższy film Netflixa ze zwiastunem i datą premiery
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Jeżeli dawno nie byliście w czeskiej Pradze, radzimy się pospieszyć. Po premierze najnowszego tytułu Netflixa może już nie być tam czego zbierać. W sieci ukazał się właśnie zwiastun The Gray Man – najdroższej produkcji w historii platformy. W dwóch słowach: dzieje się.

The Gray Man Netflixa już na wstępie robi wrażenie

To jeden z tych tytułów, przy których produkcji pieniądze nie grają roli. 200 milionów dolarów daje sporo możliwości i wygląda na to, że dobrze je wykorzystano.

Film wyreżyserowali bracia Russo, w których kolekcji znajdują się m.in. hity Marvela, takie jak Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, Avengers: Wojna bez granic czy Avengers: Koniec gry.

W pracy nad nowym obrazem współpracowali z największymi nazwiskami światowego kina. W The Gray Man to Ryan Gosling jest niezaprzeczalnie tym, który ma działać na publikę jak magnes. Reszta obsady nie pozostaje jednak daleko w tyle.

The Gray Man - Chris Evans

Na ekranie zagoszczą bowiem również: stylizujący się na Dawida Podsiadło Chris Evans (seria Kapitan Ameryka, Avengers: Koniec gry), Regé-Jean Page (Bridgertonowie, For the People, Waterloo Road), Billy Bob Thornton (Blizny przeszłości, Goliath) i Ana De Armas (Na noże, Blade Runner 2049).

The Gray Man - Ana de Armas

Szary człowiek – trailer i data premiery

The Gray Man Netflixa buduje napięcie już od pierwszych chwil. Rzut oka na malowniczą Pragę i przechodzimy do konkretów.

W adaptacji debiutanckiej powieści Marka Greaneya pod tym samym tytułem obserwujemy losy Courta Gentry’ego, który karierę w szeregach CIA porzucił na rzecz działalności po drugiej stronie barykady.

Agent CIA Court Gentry (Ryan Gosling), znany również jako Gray Man, był niegdyś wysoko wykwalifikowanym „kupcem śmierci”. Gentry zostaje przechwycony z federalnego więzienia i zwerbowany przez swojego opiekuna, Donalda Fitzroya (Billy Bob Thornton). Jednak tym razem sytuacja się odwraca. Gray Man zostaje celem Lloyda Hansena (Chris Evans), który nie cofnie się przed niczym, by go wyeliminować – głosi oficjalny opis produkcji.

W tle zaś międzynarodowa afera korupcyjna i przeszłość, która napędza chęć zemsty. Już 22 lipca przekonamy się, kto zwycięży w tym starciu.

Źródło: Netflix

Zobacz także:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.