The Girl in the Mirror (Alma) – nowy serial grozy Netflixa z pierwszym trailerem i datą premiery!

13.07.2022 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
The Girl in the Mirror (Alma) – nowy serial grozy Netflixa z pierwszym trailerem i datą premiery!
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Platforma streamingowa Netflix szykuje kolejną porcję nowości na wakacje. Wśród nich znajdzie się m.in. nowy, hiszpańskojęzyczny serial grozy – The Girl in the Mirror (znany też jako Alma). Właśnie udostępniono jego pierwszy, oficjalny trailer

The Girl in the Mirror – trailer

The Girl in the Mirror Netflixa to historia pewnego klasowego wyjazdu z tragicznym finałem. Zwiastun nowej produkcji spowija mroczna, nieco senna atmosfera do czasu, aż nadciąga najgorsze – niespodziewany wypadek, co do którego przypadkowości z czasem narasta coraz więcej sceptycyzmu. Główną bohaterką tej opowieści jest ocalała z wypadku Alma:

Po przeżyciu wypadku autobusowego, w którym zginęli prawie wszyscy jej koledzy z klasy, Alma budzi się w szpitalu bez pamięci o zdarzeniu… ani o swojej przeszłości. Jej dom jest pełen wspomnień, które nie są jej własnymi, a amnezja i trauma powodują, że doświadcza nocnych lęków i wizji, których nie potrafi wyjaśnić. Z pomocą rodziców i nieznanych jej przyjaciół będzie próbowała odkryć tajemnicę wypadku, jednocześnie walcząc o odzyskanie swojego życia i tożsamości.

W roli głównej zobaczymy debiutującą we współpracy z Netflixem Mireię Oriol. Oprócz niej na ekranie zagoszczą m.in.: Álex Villazán, Pol Monen, Claudia Roset, Javier Morgade, Nil Cardoner, María Caballero, Milena Smit i Kandido Uranga. 

Twórcą serialu jest zaś Sergio G. Sánchez, znany z tytułów, takich jak Tajemnica Marrowbone, Sierociniec, Niemożliwe czy Koniec.

Alma – kiedy premiera?

Alma ma swoją premierę 19 sierpnia. Tylko na Netflixie – ogłosiła platforma. Serial ma liczyć 10, udostępnionych jednocześnie, odcinków. Na tę chwilę wiadomo wyłącznie o jednym sezonie produkcji. Czas jednak pokaże, czy w planach jest (lub dopiero się pojawi) kontynuowanie tej historii. 

Źródło: Netflix

Przeczytaj również:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.