Search icon

The Girl in the Mirror (Alma) – nowy serial grozy Netflixa z pierwszym trailerem i datą premiery!

13.07.2022 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
The Girl in the Mirror (Alma) – nowy serial grozy Netflixa z pierwszym trailerem i datą premiery!
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Netflix szykuje kolejną porcję nowości na wakacje. Wśród nich znajdzie się m.in. nowy, hiszpańskojęzyczny serial grozy The Girl in the Mirror (znany też jako Alma). Właśnie udostępniono jego pierwszy, oficjalny trailer

The Girl in the Mirror – trailer

The Girl in the Mirror Netflixa to historia pewnego klasowego wyjazdu z tragicznym finałem. Zwiastun nowej produkcji spowija mroczna, nieco senna atmosfera do czasu, aż nadciąga najgorsze – niespodziewany wypadek, co do którego przypadkowości z czasem narasta coraz więcej sceptycyzmu. Główną bohaterką tej opowieści jest ocalała z wypadku Alma:

Po przeżyciu wypadku autobusowego, w którym zginęli prawie wszyscy jej koledzy z klasy, Alma budzi się w szpitalu bez pamięci o zdarzeniu… ani o swojej przeszłości. Jej dom jest pełen wspomnień, które nie są jej własnymi, a amnezja i trauma powodują, że doświadcza nocnych lęków i wizji, których nie potrafi wyjaśnić. Z pomocą rodziców i nieznanych jej przyjaciół będzie próbowała odkryć tajemnicę wypadku, jednocześnie walcząc o odzyskanie swojego życia i tożsamości.

W roli głównej zobaczymy debiutującą we współpracy z Netflixem Mireię Oriol. Oprócz niej na ekranie zagoszczą m.in.: Álex Villazán, Pol Monen, Claudia Roset, Javier Morgade, Nil Cardoner, María Caballero, Milena Smit i Kandido Uranga. 

Twórcą serialu jest zaś Sergio G. Sánchez, znany z tytułów, takich jak Tajemnica Marrowbone, Sierociniec, Niemożliwe czy Koniec.

Alma – kiedy premiera?

Alma ma swoją premierę 19 sierpnia. Tylko na Netflixie – ogłosiła platforma. Serial ma liczyć 10, udostępnionych jednocześnie, odcinków. Na tę chwilę wiadomo wyłącznie o jednym sezonie produkcji. Czas jednak pokaże, czy w planach jest (lub dopiero się pojawi) kontynuowanie tej historii. 

Źródło: Netflix

Przeczytaj również:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.