„Odmieniec” to trzymający w napięciu serial na Apple TV+. Zobacz zwiastun

18.08.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
„Odmieniec” to trzymający w napięciu serial na Apple TV+. Zobacz zwiastun
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

“Odmieniec” (w oryginalnej wersji językowej “Changeling”) to nowy serial grozy od Apple TV+, adaptujący bestsellerową powieść Victora Lavalle’a o tym samym tytule. Produkcja określana mianem bajki dla dorosłych doczekała się już 1. zwiastuna. Kiedy premiera?

The Changeling – zwiastun serialu Apple TV+

W alternatywnym Nowym Jorku ojciec i mąż przeszukuje magiczny świat w poszukiwaniu porwanego syna i zaginionej żony

– czytamy w oficjalnym opisie produkcji.

„Odmieniec” to pozycja z pogranicza horroru, fantasy i dramatu, która rozpościera przed widzem wizję Nowego Jorku, jakiego jeszcze nie znacie. To też mroczna “baśń o rodzicielstwie”, której bohaterami są Emmy i Apollo.

Zniknięcie kobiety sprawia, że mąż wpada na trop skrywanych przez nią tajemnic. Prowadzą go one do miejsc, będących ucieleśnieniem najgorszych koszmarów. Okazuje się, że – zanim przepadła bez śladu – Emmy zrobiła coś przerażającego po urodzeniu ich pierwszego dziecka.

Wstęp do tej historii czyni opublikowany niedawno, pierwszy zwiastun “Odmieńca”. Trzymajcie nerwy na wodzy: 

W oczekiwaniu na premierę zaprezentowano też oficjalny plakat serialu. Znajdziecie go poniżej:

The Changeling: plakat

Odmieniec – obsada i twórcy 

Gwiazdą i producentem wykonawczym serialu jest LaKeith Stanfield („Atlanta”, “Haunted Mansion”), któremu partnerują na ekranie: Clark Backo, Adina Porter, Samuel T. Herring, Alexis Louder, Jared Abrahamson i Malcolm Barrett.

Showrunnerką i scenarzystką produkcji jest Kelly Marcel („Cruella”, „Venom”). 

Kiedy premiera?

Serial zadebiutował w Apple TV+ 8 września trzema pierwszymi odcinkami. Kolejne pojawiają się w następnych tygodniach. Finał zaplanowano zaś na 13 października. 

Źródło: Apple TV+

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.