Search icon

Zapowiedź 5. sezonu “The Boys” jeszcze przed premierą czwartego. Czego można się spodziewać?

30.05.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Zapowiedź 5. sezonu “The Boys” jeszcze przed premierą czwartego. Czego można się spodziewać?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

W oczekiwaniu na premierę 4. sezonu “The Boys” w Prime Video, na jaw wyszły pierwsze informacje o jego kontynuacji. Co już wiadomo o “The Boys 5”? Kiedy premiera w serwisie? 

The Boys 5 zapowiedziane jeszcze przed premierą 4. sezonu

Ekipa “The Boys” od Prime Video nie próżnuje. Podczas gdy wierni fani tej superbohaterskiej, czarnej komedii odliczają dni do premiery 4. sezonu (która już 13 czerwca), twórca serialu – Eric Kripke – ujawnia pierwsze zakulisowe informacje na temat jego kolejnej odsłony. 

Prace nad „The Boys 5” wystartowały przed miesiącem i postępują wyjątkowo owocnie, choć trudno na ten moment mówić o jasnym kierunku rozwoju serii. Jak słyszymy w relacji z pierwszej ręki: 

Jesteśmy teraz od około miesiąca w pokoju scenarzystów, więc mamy kilka całkiem fajnych pomysłów. W tej chwili jest to niczym bardzo surowa lawa. Nic się jeszcze nie ukształtowało, ale jestem podekscytowany. Na pewno jest kilka szalonych rzeczy, o których rozmawialiśmy.

Ostateczne efekty prac przyjdzie nam ocenić zapewne nie wcześniej niż w 2025 roku. 

The Boys 5: to koniec serialu?

Choć według pierwotnych planów “The Boys 5” miało stanowić finał popularnego serialu, Kripke nie mówi już o tym z równie dużą dozą pewności. Jak bowiem słyszymy, tym razem w kontekście innego hitu twórcy – “Supernatural” – który rozwijano przez rekordowe 15 sezonów – Nikt inny w historii nie wypadł gorzej w przewidywaniu liczby sezonów serialu.

Z pewnością oddana, wielomilionowa publika nie miałaby nic przeciwko kontynuacji serii, która doczekała się zresztą kilku spin-offów. Na oficjalne stanowisko w tym zakresie trzeba będzie jednak jeszcze poczekać. 

O czym opowie The Boys 4?

Najbliższe spotkanie z ulubieńcami widzów zapowiada się niezwykle emocjonująco:

W czwartym sezonie świat jest na krawędzi. Victoria Neuman jest bliżej fotela w Owalnym Gabinecie niż kiedykolwiek wcześniej i pozostaje pod mocą Homelandera, który umacnia swoją władzę. Butcher, mający tylko kilka miesięcy życia, stracił syna Becci i swoją pracę jako lidera The Boys. Reszta zespołu ma dość jego kłamstw. Ze stawkami wyższymi niż kiedykolwiek, muszą znaleźć sposób na współpracę i ocalenie świata, zanim będzie za późno.

Do swoich ról powrócą m.in.: Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Colby Minifie, Claudia Doumit, Cameron Crovetti, Susan Heyward, Valorie Curry oraz Jeffrey Dean Morgan.

Źródło: screenrant.com, Amazon Prime Video 

Polecane soundbary

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.