Search icon

“The Bear”: 3 sezon hitowego serialu Disney+ na zwiastunie i z datą premiery

14.05.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
“The Bear”: 3 sezon hitowego serialu Disney+ na zwiastunie i z datą premiery
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

“The Bear” – jeden z najlepszych seriali dostępnych w Disney+ – powraca z 3. sezonem. Otrzymaliśmy zwiastun i oficjalną datę premiery. 

The Bear: sezon 3 – zwiastun 

“The Bear” to serial-fenomen, który zadebiutował przed dwoma laty i na dobre zdobył serca widowni i krytyków. Nie powinno więc dziwić, że wieść o nadchodzącym, 3. już sezonie produkcji spotkała się z powszechnym entuzjazmem. 

A na tym wcale nie koniec wrażeń, gdyż właśnie otrzymaliśmy pierwszy zwiastun, promujący nową odsłonę serii. Widzimy w nim głównego bohatera – Carmy’ego – który powraca do restauracyjnej kuchni zupełnie solo:

Jeśli zaś spotykacie się z Carmym po raz pierwszy, pozwólcie, że przybliżymy Wam pokrótce jego historię. Ta zaczyna się z chwilą, gdy ów młody, uzdolniony szef kuchni przez wzgląd na osobisty dramat porzuca renomowaną, nowojorską restaurację na rzecz rozwoju rodzinnego biznesu – baru z kanapkami. 

3. sezon “The Bear” ukazuje dalszy etap jego zmagań o przekształcenie lokalu w taki z górnej półki. W próbach ucieleśnienia tej misji wspiera go nieco nieokrzesany zespół, który z każdym kolejnym dniem staje mu się coraz bliższy.

The Bear: sezon 3 – data premiery 

3. sezon zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 27 czerwca w serwisie Hulu. My obejrzymy go zapewne w Disney+, gdzie dostępne są już pierwsze dwa sezony serialu. Trudno jednak na ten moment stwierdzić, kiedy dokładnie możemy go wypatrywać. 

Z nieoficjalnych informacji – w planach ma być również 4. odsłona serii, a prace nad nią mają wystartować zaraz po tym, jak padnie ostatni klaps na planie “The Bear 3”. Na potwierdzenie tych doniesień trzeba będzie jednak jeszcze chwilę poczekać. 

Obsada i twórcy 

Twórcą serialu niezmiennie pozostaje Christopher Storer (“Dickinson”, “Ramy”, “Jej głos”).  W obsadzie ponownie zobaczymy zaś Jeremy’ego Allena White’a, Ebona Moss-Bachracha, Ayo Edebiri, Lionela Boyce’a, Abby Elliott, Lizę Colón-Zayas i Matty’ego Mathesona.

Źródło: FX Networks, Deadline

Polecane soundbary

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.