Search icon

Zwiastun drugiego sezonu „The Bear”, czyli coś się kończy, coś się zaczyna

16.03.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiastun drugiego sezonu „The Bear”, czyli coś się kończy, coś się zaczyna
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

O tym, że uwielbiany przez widownię i krytyków “The Bear” powróci z drugim sezonem, wiemy już od jakiegoś czasu. Niedawno mieliśmy jednak okazję rzucić okiem na pierwsze efekty pracy jego twórców. Co zdradza nowy zwiastun “The Bear 2”? Kiedy premiera kolejnej odsłony serialu? 

The Bear 2 – zwiastun 

Oscarowa noc była okazją do zaprezentowania zapowiedzi wielu nadchodzących tytułów. Oprócz “Małej syrenki” w gronie tym znalazł się również “The Bear” – amerykański komediodramat, który zadebiutował na małych ekranach w ubiegłym roku. 

Niezwykle entuzjastyczne przyjęcie serialu przełożyło się na decyzję o powstaniu jego kontynuacji. Teraz możemy zobaczyć namiastkę tego, co dla nas przygotowano. Pierwszy zwiastun “The Bear 2” prezentuje się następująco: 

30 sekund trwania teasera ukazuje Carmy’ego (Jeremy Allen White) oraz jego zespół zamykających The Beef. Nie jest to jednak koniec tej historii. Przed bohaterami zupełnie nowy początek (przez samych twórców określany nawet mianem odrodzenia), pozostający pod znakiem kolejnej odsłony lokalu. Nie obędzie się, rzecz jasna, bez komplikacji, co do których miał okazję wypowiedzieć się twórca i producent wykonawczy serialu, Christopher Storer:

“[Bohaterowie – przyp. red.] uważają, że startują ze zdrowego miejsca, ale restauracja, jak wiele innych biznesów, przysparza tę samą ilość problemów i tę samą ilość bólów głowy każdego dnia. Widzimy więc, że muszą podciągnąć się w pewnych kwestiach, w niektórych cofnąć, ale miejmy nadzieję, że wrócą do siebie, aby otworzyć to miejsce w określonym terminie. Zwycięstwo jest przegraną. W momencie kiedy czujesz, że coś wygrałeś, pojawia się przed tobą kolejne wyzwanie” – podsumował.

The Bear 2 – obsada i twórcy 

W obsadzie “The Bear 2” znaleźli się m.in. Jeremy Allen White, Ebon Moss-Bachrach, Ayo Edebiri, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas i Abby Elliott. 

Za tytułem stoi Christopher Storer (“Dickinson”, “Ramy”, “Jej głos”). 

Gdzie i kiedy premiera?

“The Bear 2” zadebiutuje w czerwcu 2023 roku w Hulu. Na tę chwilę nie wiadomo, czy możemy liczyć na jego równoległą premierę na łamach serwisu Disney+, gdzie dostępny jest 1 sezon serii. 

Źródło: Collider, FX Networks, twitter.com/TheBear

nano google news

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.