Teściowie poszukiwani – Pierce Brosnan w nowej komedii akcji Netflixa. Kiedy premiera?

12.06.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Teściowie poszukiwani – Pierce Brosnan w nowej komedii akcji Netflixa. Kiedy premiera?
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Serwis Netflix w swoim wakacyjnym repertuarze uwzględnił filmową nowość dla fanów komedii, kina akcji i gwiazdorskich wcieleń. To “Teściowie poszukiwani”, w którym zobaczycie m.in. Pierce’a Brosnana i Ninę Dobrev. Tytuł ukaże wybuchowe początki znajomości przyszłych państwa młodych i ich teściów. Zobaczcie zwiastun. 

Teściowie poszukiwani – zwiastun komedii Netflixa 

Nowa, pełnometrażowa komedia Netflixa – “Teściowie poszukiwani” – podążając za oficjalnym opisem platformy, prezentuje się następująco: 

Owen Browning (Adam Devine) jest prostolinijnym kierownikiem banku, który ma poślubić miłość swojego życia, Parker (Nina Dobrev). Kiedy jego bank zostaje napadnięty przez niesławnych Ghost Bandits w trakcie tygodnia ślubnego, jest przekonany, że jego przyszli teściowie (Pierce Brosnan i Ellen Barkin), którzy właśnie przybyli do miasta, są sprawcami.

Koniec końców, próba zrobienia pierwszego dobrego wrażenia spala więc na panewce; nieco krępujące początki przeobrażają się zaś w prawdziwe kino akcji z wątkiem kryminalnym w tle. Namiastki tego zamieszania doświadczycie, oglądając poniższy zwiastun filmu “Teściowie poszukiwani”:

Teściowie poszukiwani – obsada i twórcy

Tytuł może pochwalić się gwiazdorską obsadą, w skład której wchodzą m.in.: Adam Devine (“Pitch Perfect”, “Praktykant”), Nina Dobrev (“Pamiętniki wampirów”, “Miłosna pułapka”), Pierce Brosnan (“Mamma Mia!”, “Black Adam”) oraz Ellen Barkin (“Zanim kobietom wyrosły skrzydła”, “Gliniarze z Brooklynu”). 

Jest to kolejna po “Niewłaściwa Missy”, “Ojciec roku” i “Breaking In” produkcja w dorobku reżyserskim Tylera Spindela. Scenariusz do niej napisał Ben Zazove (“Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali”, “Dobra wróżka 2”).

Kiedy premiera?

Film zasili bibliotekę Netflixa już niebawem – dokładnie 7 lipca tego roku. 

Źródło: Netflix

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.