Promocja na tańsze paliwo na stacjach BP z kartą Payback powraca w 2023 roku

26.06.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Promocja na tańsze paliwo na stacjach BP z kartą Payback powraca w 2023 roku
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Na przełomie czerwca i lipca pojawiły się liczne promocje pozwalające zatankować taniej na stacjach benzynowych. Jako pierwsza wystartowała promocja na Orlenie, która pozwala zatankować taniej o 30 groszy na każdym litrze paliwa (40 groszy dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny).

Wiele osób mogło uznać, że zniżki na paliwo są formą pomocy Polakom (Orlen należy do Skarbu Państwa), powodowaną dotkliwymi podwyżkami cen w związku z inflacją. Jak się jednak okazuje, taką samą wysokość ma zniżka na paliwo na BP. Także na tej stacji zatankujemy teraz o 30 groszy za litr taniej, choć tu też trzeba spełnić pewne warunki.

30 groszy na litr – zniżka na paliwo na bp

Promocja – zniżka na paliwo na bp obowiązuje od 30 czerwca 2023 roku.

Z kartą PAYBACK na bp zatankujesz paliwo ze zniżką 30 groszy na litrze oraz gaz LPG ze zniżką 10 groszy na litr.

Zarejestrowani w programie PAYBACK mogą liczyć na tańszy gaz LPG, czego nie ma w swojej promocji Orlen.

tanie paliwo na bp

Warunki otrzymania zniżki 30 gr na paliwo w bp

Aby skorzystać z tańszego paliwa należy okazać przy kasie swoją kartę PAYBACK. Zniżka obejmuje cztery tankowania w ciągu miesiąca. Za jednym razem możemy zapłacić mniej za maksymalnie 50 litrów paliwa. Powyżej tej ilości zapłacimy normalną cenę.

Promocja obejmuje osoby płacące gotówką, kartą płatniczą lub kartą PAYBACK. Rabat nie zostanie naliczony dla osób płacących karą paliwową, na przykład UTA, ROUTEX, DKV lub Supercard.

Może zainteresują Cię także te artykuły

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.