Search icon

Promocja na tańsze paliwo na stacjach BP z kartą Payback przedłużona

01.09.2022 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Promocja na tańsze paliwo na stacjach BP z kartą Payback przedłużona
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Na przełomie czerwca i lipca pojawiły się promocje pozwalające zatankować taniej na stacjach benzynowych. Promocja na Orlenie oraz zniżka na paliwo na stacjach Lotos pozwalają w ciągu wakacji zatankować taniej o 30 groszy na każdym litrze paliwa. Obie sieci stacji benzynowych należą jednak do Skarbu Państwa.

Wiele osób mogło uznać, że zniżki na paliwo są formą pomocy Polakom, powodowaną dotkliwymi podwyżkami cen paliw. Jak się jednak okazuje, taką samą wysokość ma zniżka na paliwo na BP. Także na tej stacji zatankujemy teraz o 30 groszy za litr taniej, choć tu też trzeba spełnić pewne warunki.

30 groszy na litr – zniżka na paliwo na bp

Promocja – zniżka na paliwo na bp obowiązuje od 1 lipca 2022 roku – do odwołania. Istnieją dwa rodzaje zniżek, w zależności od tego, czy zarejestrujemy swoją kartę PAYBACK. Posiadacze niezarejestrowanej karty mogą zatankować paliwo o 10 groszy na litr taniej. Dotyczy to paliw Pb 95, Pb 98 i diesla oraz LPG.

Z kartą PAYBACK na bp zatankujesz gaz LPG ze zniżką 10 groszy na litr.

Zarejestrowani w programie PAYBACK mogą więc liczyć na tańszy gaz LPG, czego nie mają w swojej promocji Orlen i Lotos. Po rejestracji w PAYABACK także zniżka na pozostałe rodzaje paliwa rośnie. Wynosi wtedy 30 groszy na każdy litr (Pb 95, Pb 98, diesel, paliwo premium – zniżka na LPG pozostaje bez zmian).

Tańsze paliwo i LPG na bp

Inne promocje na stacji bp

To nie koniec możliwości oszczędzania podczas tankowania na stacjach bp. Promocje na bp łączą się ze sobą (poza tymi, które zmniejszają cenę paliwa). Tankując tańsze o 10-30 groszy/litr paliwo możesz zdobyć kupon na 3 złote. Wykorzystasz go na myjni automatycznej bp lub w kawiarni Wild Beam Cafe. Wystarczy zatankować od 25 do 199 litrów jednorazowo.

W każdy czwartek możesz też zatankować paliwo Diesel Ultimate i zapłacić jak za zwykły olej napędowy. Kierowcy spędzający dużo czasu w samochodzie z pewnością chętnie skorzystają też z możliwości zjedzenia szóstego hot-doga gratis na bp.

tanie paliwo na bp

Warunki otrzymania zniżki 30 gr na paliwo w bp

Aby skorzystać z tańszego paliwa należy okazać przy kasie swoją kartę PAYBACK. Warto ją zarejestrować, wtedy rabat jest większy, może także obejmować tankowanie gazu LPG. Zniżka obejmuje trzy tankowania w ciągu miesiąca – trzy w lipcu i trzy w sierpniu. Za jednym razem możemy zapłacić mniej za maksymalnie 50 litrów paliwa. Powyżej tej ilości zapłacimy normalną cenę. Promocja nie obowiązuje jednak, gdy jednorazowo zatankujesz ponad 199 litrów paliwa.

Promocja obejmuje osoby płacące gotówką, kartą płatniczą lub kartą PAYBACK.

Rabat nie zostanie naliczony dla osób płacących karą paliwową, na przykład UTA, ROUTEX, DKV lub Supercard.

nano google news

Może zainteresują Cię także te artykuły

Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.