Search icon

Tajna inwazja – Samuel Jackson i Emilia Clarke w nowym serialu Marvela. Kiedy premiera?

08.03.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Tajna inwazja – Samuel Jackson i Emilia Clarke w nowym serialu Marvela. Kiedy premiera?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Do serwisu Disney+ zmierza nowy serial MCU – “Tajna inwazja”. Pierwszy zwiastun jest już dostępny. Co zdradza o kolejnym rozdziale Sagi Multiwersum

Tajna inwazja – o czym opowie nowy serial Marvela? Zobaczcie zwiastun!

Nowy serial adaptuje popularną serię komiksów Marvel Comics. Tym razem na pierwszym planie znajdzie się Nick Fury, stając przed nie lada wyzwaniem. 

Jak się okazuje, uniwersum Marvela od długiego czasu było prześwietlane przez rasę zmiennokształtnych Skrullów, destabilizujących zastany porządek. Teraz trudno odróżnić sprzymierzeńców od wrogów, którzy kamuflują się m.in. pod postaciami superbohaterów. Czy ich plan podboju Ziemi zdoła się urzeczywistnić? – Avengersi zrobią wszystko, co w ich mocy, aby tak się nie stało. 

Namiastki ich zmagań dostarcza 1. zwiastun serialu “Tajna inwazja”, udostępniony podczas D23 Expo: 

Jak widać, produkcja prezentuje się dość mrocznie, co w swoich słowach potwierdza również członkini jej obsady, Cobie Smulders:

Ten serial należy do tych bardziej ponurych. Mamy zamiar pogłębić portrety postaci i spojrzeć na nie w nowy sposób. Będzie to ekscytujący thriller, w którym nigdy nie będziecie pewni, kim są bohaterowie. Czy to Skrulle? A może ludzie? To będzie taka zgadywanka.

Tajna inwazja – obsada i twórcy

W rolach głównych wystąpią Samuel L. Jackson i Ben Mendelsohn, powracający do świata Marvela jako odpowiednio: Nick Fury i Skrull Talos. W obsadzie znaleźli się także Emilia Clarke (po raz pierwszy na ekranie po trzech latach przerwy), Kingsley Ben-Adir, Cobie Smulders, Olivia Colman, Killian Scott, Christopher McDonald i Carmen Ejogo. 

Twórcą serialu jest Kyle Bradstreet, będący również jego scenarzystą. Na stołku reżyserskim wspólnie zasiedli zaś Thomas Bezucha oraz Ali Selim.

Kiedy premiera?

“Tajna inwazja” zadebiutuje w Disney+ 21 czerwca 2023 roku, kiedy na platformę trafi pierwszy odcinek. Cały serial liczyć będzie 6 odcinków.

Źródło: Deadline, twitter.com/marvel_updat3s, Marvel

nano google news

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.