Search icon

“Sympatyk” z Robertem Downeyem Jr. na pełnym zwiastunie. Już wkrótce premiera na HBO Max

05.04.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
“Sympatyk” z Robertem Downeyem Jr. na pełnym zwiastunie. Już wkrótce premiera na HBO Max
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

“Sympatyk” – serialowa nowość HBO Max – doczekał się pełnego zwiastuna. W rolach głównych: Robert Downey Jr.

Sympatyk – pełny zwiastun już dostępny

“Sympatyk” to nowa miniseria szpiegowska HBO Max, w której pierwsze skrzypce gra świeżo upieczony zdobywca Oscara – Robert Downey Jr. Aktor da się poznać w kilku różnych wcieleniach, które stają na drodze innego bohatera. To komunistyczny szpieg o korzeniach francuskich i wietnamskich, wypełniający swoją misję podczas ostatnich dni wojny w swojej azjatyckiej ojczyźnie oraz później – w Stanach Zjednoczonych.

Jako że do premiery HBO Max pozostało niewiele czasu, serwis zaprezentował niedawno pełny zwiastun produkcji. Znajdziecie go poniżej:

Sympatyk – obsada i twórcy 

Serial wyprodukowały HBO, A24 i Rhombus Media we współpracy z Moho Film i Cinetic Media. Jego showrunnerami i producentami wykonawczymi są doceniony koreański twórca – Park Chan-wook (“Służąca”, “Oldboy”, “Podejrzana”) – i Don McKellar (“Ostatnia noc”, “Scott Pilgrim kontra świat”).

Niekwestionowaną gwiazdą tytułu jest Robert Downey Jr., który da się poznać na ekranie m.in. jako początkujący kongresmen, agent CIA oraz reżyser. W obsadzie znaleźli się także: Hoa Xuande, Fred Nguyen Khan, Toan Le, Phanxine, Vy Le, Ky Duyen, Kieu Chinh, Duy Nguyen, Alan Trong i Sandra Oh.

Kiedy premiera w HBO Max?

“Sympatyk” na HBO Max trafi 15 kwietnia 2024 roku. Złoży się na niego 7 odcinków. 

Źródło: HBO Max

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.