„Sukcesja” – 4 sezon na oficjalnym zwiastunie. Poznaliśmy też datę premiery na HBO Max

27.01.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
„Sukcesja” – 4 sezon na oficjalnym zwiastunie. Poznaliśmy też datę premiery na HBO Max
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

“Sukcesja” HBO Max należy do najchętniej oglądanych produkcji w serwisie HBO Max. Nie dziwi więc fakt, że nowy, a jak za chwilę się przekonacie być może ostatni sezon, budzi tak wiele emocji. Właśnie ujawniono jego oficjalny zwiastun. W końcu poznaliśmy również datę premiery. 

Sukcesja 4 – zwiastun

Z każdym sezonem »Sukcesji«, Jesse Armstrong przekraczał nasze najśmielsze oczekiwania, zabierając nas głębiej w wewnętrzne sanktuarium świata rodziny Royów z niezatartym dowcipem, człowieczeństwem i precyzją […]. Bez wątpienia ten sezon nie jest wyjątkiem, a my nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani wszystkim, co nas w nim czeka 

– o serialu wypowiedziała się wiceprezes HBO ds. programowych, Jesse Armstrong.

Pierwszy teaser czwartego sezonu „Sukcesji”

Rodzi to spore oczekiwania, tym bardziej że podążając za oficjalnymi doniesieniami, sezon 4. “Sukcesji” przyniesie natężenie akcji. Wszystko za sprawą pogłębiającego się w rodzinie Royów konfliktu. W obliczu zbliżającej się wielkimi krokami sprzedaży Waystar Royco Kendall, Shiv, Roman i Connor mają wspólnymi siłami przeciwstawić się ojcu. Ten zaś nie odda władzy tak łatwo.

Zwiastun 4. sezonu Sukcesji

Sukcesja – obsada 4. sezonu

Nowy sezon “Sukcesji” oznacza obecność na ekranie już znanych twarzy. W roli ojca rodziny zobaczymy po raz kolejny Briana Coxa. Jako jego dzieci powrócą zaś Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin oraz Alan Ruck.

Wśród członków obsady znajdą się również m.in.: Matthew Macfadyen, Nicholas Braun, J. Smith Cameron, David Rasche, Fisher Stevens, Peter Friedman, Hiam Abbass, Zoë Winters, Justine Lupe, Scott Nicholson i Jeannie Berlin.

Sukcesja – kiedy nowy sezon?

Zgodnie z zapowiedzią “Sukcesja 4” zadebiutuje wśród najlepszych seriali HBO Max wiosną 2023 roku.

Pierwsze odcinki 4 sezonu „Sukcesji” trafią na HBO Max 27 marca 2023 roku.

Wciąż aktualne pozostaje również pytanie, ile sezonów “Sukcesja” docelowo będzie liczyć. Wypowiedź Briana Coxa dla “The Times” nie wyklucza, że nadchodzący nowy sezon może okazać się tym ostatnim. Kontrakty, mające za przedmiot przedłużenie współpracy z członkami obsady wciąż nie zostały bowiem podpisane. Tym bardziej warto pochylić się zatem nad efektami prac przy 4. sezonie “Sukcesji”. 

Źródło: Deadline, The Times, nydailypaper.com

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.