“Suits L.A.” – “W garniturach” dostanie własny spin-off. Co już wiadomo?

14.03.2024 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
“Suits L.A.” – “W garniturach” dostanie własny spin-off. Co już wiadomo?
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Serial  “W garniturach” doczeka się własnego spin-offa. O czym opowie “Suits L.A.”? Czy dawne gwiazdy powrócą na małe ekrany?

Suits L.A. – W garniturach powraca ze spin-offem

Zamieszczenie “W garniturach” w bibliotece Netflixa zapewniło serialowi prawniczemu drugą młodość. Jego rosnąca popularność przełożyła się też na konkretne decyzje – już za chwilę startują zdjęcia do spin-offa produkcji – “Suits L.A.”. 

Tytuł ma podążać śladem zupełnie nowych bohaterów i rozgrywać się w innej lokacji – Kalifornii. W centrum akcji znajdzie się tym razem postać niejakiego Teda Blacka – byłego prokuratora federalnego z Nowego Jorku. Jak czytamy w opisie serialu: 

Jego firma znajduje się w punkcie kryzysowym i, chcąc przetrwać, musi przyjąć rolę, którą pogardzał przez całą swoją karierę. Ted jest otoczony przez znakomitą grupę postaci, które wystawiają na próbę swoją lojalność zarówno wobec niego, jak i wobec siebie nawzajem, nie mogąc powstrzymać się od łączenia życia osobistego i zawodowego. Wszystko to ma miejsce, podczas gdy fakty sprzed lat powoli wychodzą na jaw i widzowie dowiadują się, że Ted porzucił wszystko i wszystkich, których kochał.

Suits L.A. – obsada i twórcy spin-offa W garniturach

W “Suits L.A.” wystąpią m.in. Stephen Amell, Lex Scott Davis i Troy Winbush. Nic nie wiadomo na temat ewentualnych, aktorskich powrotów, jednak na ten moment sprawa nie została też publicznie zamknięta.

Twórcą spin-offa jest Aaron Korsh, który pełnił funkcję showrunnera wszystkich dziewięciu sezonów “W garniturach”. Wraz z Davidem Bartisem, Dougiem Limanem, Genem Kleinem i Victorią Mahoney jest on też jednym z producentów wykonawczych serialu. Ta ostatnia odpowiada również za jego reżyserię.

Kiedy premiera?

Nie znamy oficjalnej daty premiery serialu. Wiadomo jednak, że pierwszy klaps na planie produkcji ma paść jeszcze w kwietniu tego roku. 

Źródło: NBC

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.