“Sugar”: Colin Farrell na zwiastunie nowego kryminału detektywistycznego Apple TV+

12.03.2024 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
“Sugar”: Colin Farrell na zwiastunie nowego kryminału detektywistycznego Apple TV+
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Apple TV+ zapowiada nowy serial, utrzymany w konwencji kryminału detektywistycznego. Gwiazdą produkcji jest Colin Farrell. Zobaczcie pierwszy zwiastun. 

Sugar – zwiastun serialu Apple TV+

“Sugar” to nowy kryminał, utrzymany w klimacie noir, mający stanowić współczesne ujęcie opowieści detektywistycznej. Colin Farrell (“Duchy Inisherin”, “Batman”, “Daredevil”) da się w nim poznać jako prywatny detektyw, który podejmuje próbę zbadania sprawy zniknięcia pewnej kobiety. Jak czytamy w oficjalnym opisie produkcji:

To współczesne, wyjątkowe spojrzenie na jeden z najpopularniejszych i najważniejszych gatunków w historii literatury, kina i telewizji: kryminał z prywatnym detektywem w roli głównej. Nominowany do Oscara Colin Farrell wciela się w rolę Johna Sugara, amerykańskiego prywatnego detektywa, który tropi tajemnicze zniknięcie Olivii Siegel, ukochanej wnuczki legendarnego hollywoodzkiego producenta Jonathana Siegela. Gdy Sugar próbuje ustalić, co stało się z Olivią, odkrywa również rodzinne sekrety Siegelów: te najświeższe i dawno pogrzebane.

Oficjalny zwiastun serialu znajdziecie poniżej:

Sugar – obsada i twórcy

Oprócz Farrella w obsadzie znaleźli się: Kirby Howell-Baptiste, Amy Ryan, James Cromwell, Anna Gunn, Dennis Boutsikaris, Nate Corddry, Sydney Chandler oraz Alex Hernandez.

Autorem scenariusza do niego jest Mark Protosevich (“Thor”, “Jestem legendą”, “Oldboy. Zemsta jest cierpliwa”). Na stanowisku reżyserskim zasiedli zaś Fernando Meirelles (“Miasto Boga”) i Adam Arkin (“The Offer”). Farrell pełnił również funkcję producenta wykonawczego podczas prac nad tytułem. 

Kiedy premiera w Apple TV+?

Tytuł zadebiutuje w Apple TV+ 5 kwietnia dwoma pierwszymi odcinkami. Kolejne sześć będą dołączać do nich co tydzień, w każdy piątek. 

Wykorzystaj darmowy dostęp do Apple TV+ przy zakupie nowego iPhone

Źródło: Apple TV+

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.