Strażnicy Galaktyki vol. 3 już wkrótce w Disney+. Są też nowe materiały promocyjne

21.07.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Strażnicy Galaktyki vol. 3 już wkrótce w Disney+. Są też nowe materiały promocyjne
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Po 3 miesiącach od premiery kinowej serwis Disney+ udostępni najnowszy tytuł Marvela – “Strażnicy Galaktyki vol. 3”. Dzieło Jamesa Gunna podreperowało stan, w jakim po debiucie “Ant-Man i Osa: Kwantomania” znajdowało się uniwersum, podbijając serca widowni. A już niebawem grono jego fanów może się jeszcze powiększyć. Kiedy premiera w VOD?

Strażnicy Galaktyki vol. 3 – data premiery na Disney+

Jeżeli nie mieliście okazji zobaczyć najnowszych Strażników na wielkim ekranie, nic straconego. Disney+ ogłosiło właśnie oficjalną datę premiery VOD tytułu, przy okazji prezentując zupełnie nowe materiały promocyjne

Wynika z nich, że film zadebiutuje w serwisie już 2 sierpnia – po premierze na Blu-ray i DVD. Równolegle wypożyczycie go na platformach Amazon Prime Video (od 49,99 zł), Apple TV+ (od 49,99 zł) i Rakuten TV (od 49,99 zł).

“Strażnicy Galaktyki vol. 3” spotkali się z wyjątkowo ciepłym odbiorem. Sposób, w jaki zwieńczono trylogię Petera Quilla i spółki nie zawiódł, co przełożyło się na satysfakcjonujący wynik finansowy (842,4 miliona dolarów w box office przy budżecie rzędu 250 mln dolarów). Jest to miła odmiana po otwierającym V fazę MCU “Ant-Man i Osa: Kwantomania”, który – mimo pokładanych w nim nadziei – bardzo rozczarował publikę. 

Jest to jednocześnie ostatni film Jamesa Gunna dla Marvela, który pracuje obecnie nad kolejnym wcieleniem Supermana w równoległym, superbohaterskim uniwersum. 

Strażnicy Galaktyki vol. 3 - plakat

Strażnicy Galaktyki vol. 3 – fabuła, obsada

Przypomnijmy raz jeszcze zapowiedź historii, zwieńczającej losy Strażników: 

W »Strażnikach Galaktyki vol. 3« Marvel Studios nasza ulubiona banda odmieńców wygląda obecnie trochę inaczej. Po nabyciu Knowhere od Kolekcjonera Strażnicy pracują nad naprawieniem ogromnych szkód wyrządzonych przez Thanosa – zdeterminowani, by uczynić Knowhere bezpiecznym schronieniem nie tylko dla nich samych, ale także dla wszystkich uchodźców wysiedlonych przez surowy wszechświat. Jednak wkrótce ich życie zostaje wywrócone do góry nogami przez echa burzliwej przeszłości Rocketa. Peter Quill, wciąż niepogodzony ze stratą Gamory, musi zebrać wokół siebie swoją bandę na niebezpieczną misję ratowania życia Rocketa – misję, która, jeśli nie zakończy się powodzeniem, może doprowadzić do końca Strażników w dotychczasowej formie.

W obsadzie znaleźli się m.in.: Chris Pratt (Star-Lord), Zoe Saldaña (Gamora), Karen Gillan (Nebula), Dave Bautista (Drax), Bradley Cooper (Rocket), Pom Klementieff (Mantis) oraz Vin Diesel (Groot).

Źródło: Disney+

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.