Squid Game: Wyzwanie – nowe konkurencje na pełnym zwiastunie reality-show Netflixa

24.10.2023 |
| Clock Przeczytasz w < 1 Minuty
Squid Game: Wyzwanie – nowe konkurencje na pełnym zwiastunie reality-show Netflixa
Przeczytasz w < 1 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Nowe reality-show Netflixa – “Squid Game: Wyzwanie” – doczekało się pełnego zwiastuna. Co o konkurencjach sądzą uczestnicy wyścigu o ponad 4,5 miliona dolarów

Squid Game: Wyzwanie na pełnym zwiastunie Netflixa 

Inspirowane koreańskim hitem Netflixa reality-show już niebawem zagości na małych ekranach. W oczekiwaniu na premierę serwis podzielił się z widzami pełnym zwiastunem nadchodzącej produkcji. Widzimy w nim uczestników, którzy zdradzają, jak zmagania wyglądają od kulis:

Będę twoim najlepszym przyjacielem, ale jak najbardziej cię zdradzę. 

Nowa zapowiedź “Squid Game: Wyzwanie” ujawnia również kilka gier, w których przyjdzie zmierzyć się śmiałkom. Oprócz znanych z serialu konkurencji znajdziecie tu również te powstałe specjalnie na potrzeby programu, np. żywe statki. 

Stawka jest naprawdę wysoka i wynosi 4,56 mln dolarów, o które zawalczy 456 osób. Jak mieliśmy okazję usłyszeć przy okazji premiery teasera produkcji, “ludzie są zdolni do wszystkiego za znacznie mniej”. 

Do czego posuną się uczestnicy, aby zgarnąć fortunę? Namiastki odpowiedzi na to pytanie dostarczyły narosłe wokół programu kontrowersje. Na dalsze szczegóły nie będziecie musieli długo czekać. 

Squid Game: Wyzwanie – kiedy premiera na Netflix? 

“Squid Game: Wyzwanie” zadebiutuje w bibliotece serwisu 22 listopada i składać się będzie z 10 odcinków. Ich premiera odbywać się będzie w tygodniowych odstępach czasu, aż do finału, który zaplanowano na 6 grudnia. 

Producentami wykonawczymi show są Nicola Brown, Tim Harcourt, John Hay, Toni Ireland, Anna Kidd, Stephen Lambert, Louise Peet, Nia Yemoh i Stephen Yemoh.

Źródło: Netflix 

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.