Search icon

Specjalne edycje smartfonów Samsung Galaxy Z Flip 3 Pokemon i Realme 9 Pro+ Free Fire

22.04.2022 |
| Clock Przeczytasz w 3 Minuty
Specjalne edycje smartfonów Samsung Galaxy Z Flip 3 Pokemon i Realme 9 Pro+ Free Fire
Przeczytasz w 3 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Nieczęsto mamy do czynienia z limitowanymi odmianami smartfonów. Niedawno na różne rynki trafiły jednak dwa bardzo ciekawe modele. Jeden to średniopółkowy realme 9 Pro+ w edycji nawiązującej do gry komputerowej.

Kolejną nowością jest składany Samsung Z Flip 3 dla miłośników serii Pokemon. Taki smartfon z Pokemonami na obudowie i fajnymi dodatkami może być nie lada gratką także dla kolekcjonerów.

realme 9 Pro+ edycja gry Garena Free Fire

Pierwszą nowością jest limitowana edycja realme 9 Pro+ – Free Fire. Nawiązuje do popularnej serii gier. Smartfon wyróżnia się głównie zjawiskową obudową w niebieskim kolorze. Model ten wyróżnia się także nieco bogatszym zestawem akcesoriów znajdujących się w pudełku. Gadżety nawiązują swoim designem do gry Free Fire.

realme 9 pro+ free fire
Zestaw sprzedażowy został wzbogacony o dodatki rodem z gry Free Fire. (fot. realme)

Specyfikacja i cena modelu stawiają go w średniej półce cenowej. Wyraźny ekran AMOLED 6,4″ ma odświeżanie 90 Hz. Baterię 4500 mAh naładujemy tu z mocą 60 W. Za wydajność odpowiada tu procesor MediaTek Dimensity 920 i 6 do 8 GB RAM. Pamięć może mieć 128 lub 256 GB. Wersja Free Fire oferowana jest w odmienia 8/256 GB.

Standardowa odmiana realme 9 Pro+ kosztuje w Polsce 1600-2800 złotych. Nie poznaliśmy jeszcze ceny limitowanej edycji ani jej dostępności w Polsce.

realme 9 pro+ free fire
realme 9 Pro+ Free Fire (fot. realme)

Samsung Galaxy Z Flip 3 Pokemon

Znacznie ciekawszym, także limitowanym wariantem jest Samsung Galaxy Z Flip 3 Pokemon. Edycja smartfona z Pokemonami to prawdziwa gratka dla miłośników serii. Trzeba tu przyznać, że fanami Pokemonów są nie tylko dzieci, ale także spora grupa dorosłych. Widać to choćby po popularności kultowej już gry Pokemon Go!

W niej każdy posiadacz smartfona mógł zamienić się w trenera Pokemonów. W momencie szczytowej popularności aplikacji, w wielu miejscach (parki, centra handlowe) mogliśmy zobaczyć wpatrzonych w telefony graczy w niemal każdym wieku.

samsung z flip 3 smartfon z pokemonami
Bogaty zestaw sprzedażowy Samsunga Z Flip 3 Pokemon (fot. Samsung)

Niestety, producent nie zdecydował się na wprowadzenie zmian w samym urządzeniu. To zwykła odmiana w kolorze czarnym, jaką możemy kupić w niemal każdym sklepie z elektroniką. Różnice polegają natomiast na zawartości pudełka, w którym otrzymujemy nasz limitowany smartfon z Pokemonami.

Samsung Galaxy Z Flip 3 Pokemon jest zwykłym telefonem. Limitowaną edycję odróżnia zawartość pudełka.

Tam znajdziemy bowiem etui nawiązujące do bajki, breloczek, mały portfel i inne gadżety. Należą do nich także kolekcjonerskie karty Pokemon oraz wiele naklejek. Niestety, w przeciwieństwie do limitowanej edycji realme 9 Pro+, Samsung z Pokemonami będzie dostępny tylko w Korei Południowej. Cena podstawowej odmiany na polskim rynku zaczyna się od ok. 3000 złotych.

Może zainteresują Cię te artykuły o smartfonach

TEMATYKA:
Telefonami komórkowymi interesował się jeszcze w czasach, gdy przedrostek “smart”-” oznaczał możliwość wysłania SMS-a. Przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu zawsze ogląda wszystkie recenzje i testy. W wolnych chwilach lubi grać w szachy i na gitarze basowej.