Special Ops: Lioness – Saldaña i Kidman w nowym thrillerze kryminalnym SkyShowtime

25.05.2023 |
| Clock Przeczytasz w 2 Minuty
Special Ops: Lioness – Saldaña i Kidman w nowym thrillerze kryminalnym SkyShowtime
Przeczytasz w 2 Minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Wśród zapowiedzi nowych filmów i seriali oryginalnych serwisu SkyShowtime na 2023 rok znalazło się również “Special Ops: Lioness” – nowa seria kryminalna z Zoe Saldañą i Nicole Kidman w rolach głównych. Pierwsze zdjęcia thrillera z ich udziałem są już dostępne. Co wiadomo na temat produkcji? Kiedy premiera?

Special Ops: Lioness – nowy serial kryminalny od SkyShowtime 

“Special Ops: Lioness” opowiada historię członkiń prawdziwego programu CIA, zrzeszającego kobiety na rzecz walki z najgroźniejszymi terrorystami na świecie. W jego szeregach znajdują się m.in. Cruz Manuelos (Laysla De Oliveira) – oddana żołnierka marines, która stroni od zbędnej ogłady – oraz szefowa programu, Joe (Zoe Saldaña) – odpowiedzialna za szkolenie i zarządzanie projektem. Ta pierwsza niedawno zasiliła szeregi Lioness Engagement Team, aby wesprzeć zespół w próbie infiltracji i zniszczenia obranej na cel organizacji przestępczej od środka. 

Special Ops: Lioness - kadr

Special Ops: Lioness – obsada i twórcy 

W rolach głównych “Special Ops: Lioness” zobaczymy Zoe Saldañę i Nicole Kidman, które pełnią też funkcję producentek wykonawczych serialu. Na ekranie partnerują im Laysla De Oliveira (“Locke & Key”), Dave Annable (“Yellowstone”, “Bracia i siostry”), LaMonica Garrett (“1883”, “Designated Survivor”), James Jordan, Michael Kelly (“House of Cards”, “Iluzja”) oraz Morgan Freeman (“Skazani na Shawshank”, “Bruce Wszechmogący”).

Tytuł stworzył Taylor Sheridan (“Sicario”, “Yellowstone”).

Special Ops: Lioness - kadr 2.

Kiedy premiera?

Na tę chwilę data premiery “Special Ops: Lioness” pozostaje wciąż nieznana. Wiadomo jednak, że serial zadebiutuje w serwisie SkyShowtime jeszcze w tym roku. 

Źródło: SkyShowtime

Może Cię zainteresować:

Z wykształcenia prawniczka i specjalistka ds. social mediów. Z zamiłowania pasjonatka podróży, kina i swojego królika. Na co dzień stara się otaczać wszystkim, co inspiruje i uwrażliwia, aby potem móc przelać (nie wylać!) to na klawiaturę swojego komputera.